Sayfa 260/520 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. 1.28 maliyetli hisseleri bugun 1 tl ye verdim sonuc koca bir zarar nasip boyleymis kalanlara bol sans iyi aksamlar

2.  Alıntı Originally Posted by koreli0627 Yazıyı Oku
    özdereci nasıl bir patron hissesinde her türlü ...... dümen dönüyor adamdan tık yok. geçenlerde atılan takasla bu günki takaslardaki
    fark metro 700 bine yakın iş 40 bine yakın ak 5 bine zb bine yakın ufak ufak ya yemlemişler ya da bir köy sandığı kurarak oraya aktardılar bana dokunmayın ne yaparsanız yapın diyen bir patron bulmuşlar istediği oyunu oynuyorlar.

not. sn.metinmetin, patronların isimlerini karıştırmışın başka ailenin ismini yazmışsı.
    İyi güzel de öyle kağıdıma sahip çıkayım demekle olmuyor.para lazım..az para da değil.destek attıkça yukardan mal yer kafasına.patronda nakit sıkıntısı var.daireleri bitireli 2 yıl oldu,özel faiz,fiyat iskontosu vs rağmen hala yarısı boş..satamıyor.bu ortamda da satması mümkün değil.yeni proje de yok.bence en doğrusunu yaptı.düşen bıçağı tutmadı.
    Nakti yokken şirketine çöken galibe rest çekti.galip de zorda yorganı yaktı..
    Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by yerol1234 Yazıyı Oku
    sayın tiger kağıtlar duruyor maalesef zamanlama hatası yaptık ama olan oldu. eroinman gibi 1 TL fiyatı görünce yine aldım ama elimdekilere göre devede kulak sayılır. nefsim körlensin diye. başıma gelen olaylar sonuçlandığında hep hakkımda hayırlısı olmuştur. Allahıma güveniyorum burda tongaya düşmüş gibi görünmem bakalım misliyle başka bir şansın kapısını açmış olacak mı ben öyle olur diyorum beklemek zaten alıştığımız bir konu
    Hakkında hayırlısı dostum dediğin gibi başka kapılar açılır umarım,sorma bizde tongaya düştük ama senin 10/1 kadarla,ilave etmem hiç güvenmiyorum bu kâğıda,patrona,galibe,bekleyip göreceğiz
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Artık günlüğü geçtim zararı unuttum sorum şu yıl sonu bilanço beklentiniz nedir... 17/01/2020 de hisse fiyatı ne olur ... Tahminlerinizi alıyım .
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by eeeaaa Yazıyı Oku
    1.28 maliyetli hisseleri bugun 1 tl ye verdim sonuc koca bir zarar nasip boyleymis kalanlara bol sans iyi aksamlar
    Bu rakamlarda satan ky varmı diye düşünüyordum millet habire alım derdinde ortalama düşürme derdinde,şahsen 1.05 üzeri satabilirdim ama iş icabı görmedim 09 görmüş,sabah yazmayı düşündüm ama pek huyum değil,elimizde kaldı kısmet bakalım
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

6.  Alıntı Originally Posted by Black Diamond Yazıyı Oku
    İyi güzel de öyle kağıdıma sahip çıkayım demekle olmuyor.para lazım..az para da değil.destek attıkça yukardan mal yer kafasına.patronda nakit sıkıntısı var.daireleri bitireli 2 yıl oldu,özel faiz,fiyat iskontosu vs rağmen hala yarısı boş..satamıyor.bu ortamda da satması mümkün değil.yeni proje de yok.bence en doğrusunu yaptı.düşen bıçağı tutmadı.
    Nakti yokken şirketine çöken galibe rest çekti.galip de zorda yorganı yaktı..
    Ytd
    hiç poker oynamadım oynuyanı da biraz seyrettim.restıne rest diyerek cevap verdi hisseyi 1. tl altına indirdi yani blöfünu gördü önceden takip etmedim şu an 50 milyon üzeri lot var demek ki fazla hırpalanmadan hisse kayıp etmeden bu işi becermiş.

7. Ozderici ve galip buraya yazsa... Karşılıklı ne yapmak istediklerini yazsa, herkes rahat eder.

Kayıtlı sermaye 2023 e kadar %100 artacak.
    Bedelli ve bedelsiz hazirana kadar en az %20 gelir.
    Patrona borç var çünkü... Daire satışı yok.
    Galip daire satışı olsun istiyor. Temettü istiyor...
    Patron kira sertifikası satmak için şirket kuruyor...

Şimdilik filler tepişiyor, çimenler eziliyor.

8.  Alıntı Originally Posted by hevren33 Yazıyı Oku
    Ozderici ve galip buraya yazsa... Karşılıklı ne yapmak istediklerini yazsa, herkes rahat eder.

Kayıtlı sermaye 2023 e kadar %100 artacak.
    Bedelli ve bedelsiz hazirana kadar en az %20 gelir.
    Patrona borç var çünkü... Daire satışı yok.
    Galip daire satışı olsun istiyor. Temettü istiyor...
    Patron kira sertifikası satmak için şirket kuruyor...

Şimdilik filler tepişiyor, çimenler eziliyor.
    Hocam galip projeden çıkıyor gibi..ya da en az 6 ay nadasa bıraktı.
    Geçen sene 6 liradan hisseye karşılık bütün satılık dairelerini alayım demiş ama kayserili vermedi..turşusunu kurar artık 300 dairenin.

Sayfa 260/520 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •