Sayfa 322/520 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,569 - 2,576 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. bedelli sermaye artımı galibin düzenini bozduğunu düşünüyoruz. bedelliye katılmak meçburi degil galip bu hisseyi 4. 5 fiyatında sabit tutabilirdi bedelli olursa fiyat da 4 tl olsa ruçan 3 tl olurdu 50000000 hissesi varsa o kadarda r olaçaktı r gözden çıkarsa ölü fiyatına satsa bu satış ana hisseyi de etkilese fiyat ne olurdu bence 2 tl altı olmazdı sattığı r parası da buradan aldığı para kadar olurdu artı elinde ana hisse olurdu buna benzer fırsat çok can alıçı soru niye bu yolu şeçti

2.  Alıntı Originally Posted by Sailor1979 Yazıyı Oku
    5 günde 21m cıkıs olmus
    Kaçış o kaçış

3.  Alıntı Originally Posted by Sailor1979 Yazıyı Oku
    Adam metro da mal bırakmamaya çalısıyor gibi.
    Adam mı)

4.  Alıntı Originally Posted by regulator Yazıyı Oku
    Adam mı)
    Pardon götoş

5.  Alıntı Originally Posted by koreli0627 Yazıyı Oku
    bedelli sermaye artımı galibin düzenini bozduğunu düşünüyoruz. bedelliye katılmak meçburi degil galip bu hisseyi 4. 5 fiyatında sabit tutabilirdi bedelli olursa fiyat da 4 tl olsa ruçan 3 tl olurdu 50000000 hissesi varsa o kadarda r olaçaktı r gözden çıkarsa ölü fiyatına satsa bu satış ana hisseyi de etkilese fiyat ne olurdu bence 2 tl altı olmazdı sattığı r parası da buradan aldığı para kadar olurdu artı elinde ana hisse olurdu buna benzer fırsat çok can alıçı soru niye bu yolu şeçti
    Biz borsacı değiliz nereden bilelim... Borsacı tanıdığı olan varsa cevap onlardadir

Alıntı Originally Posted by viva Yazıyı Oku
    3 den 2 den 1.50 den alan var, kağıt olmuş 0,76 dakka başı şöyle gömdü böyle geçirdi laflarının bir yararı yok kimseye. Gidebilir 0,50 yede bunu herkes görüyor zaten, risk var riski göze alan bir yerden dalar. Ya da bekle belki 10 kr olur. Bize ne. Bu hissede 6 ay yasak vardı işlem olmadı, ben inanmıyorum metronun çıktığına, belkide çıkmıştır kalanı da satabilir. Çıkamadığını düşünüyorum. Çıkmasın diye karar aldı spk, para orada kitlendi kaldı. Yukarı harekette patronlar az az sattılar, sonra açıkçı yakalanınca bir türlü açıklar kapatılamadı, Birkaç kurum batıyordu 4 gün işlem durduruldu. Yukarı giderken de hisse vardı bende 4 liradan çıktım karla. Ceza bitince yukarı gitti gitti, patronlar da sınıra geldikleri için mal çıkmadılar, bedelliyle isi hallettiler. Neyse, Şimdi maliyet şöyle, 0.90x5000, 0.80x3000, 0.76x3000 (9180:11000=0,84). Yansın kökü, bu hisseye 10.000 yatırım var hepsi bu. 0.50 kr olsa ne olur ki. Karalar bağlayan ağlayan yok karar verir alırsın. Hata da yapılabilir, ama bu bence makul bir hata. Yarın taban olsa, 0,61x11000=2500 zarar yazar. Bu kadar açık ve net. 50 bin 100 bin lotla takılmıyoruz ky olarak bakıyoruz. 25 milyon lot satılırken karşıda alan asla sadece ky değildir. Bunu satanın yancısıdır. Kağıtların bir kısmı yana geçmiştir. Yancı da satabilir sonra, satmayabilir de. Kurguyu kimse bilemez yani yarın ne yapacaklarını bilemezsiniz. Marj azaldı, yarın taban olsa 15 kademe verebilecek, geliriz 0.61'.2. Eninde sonunda patron malını geri alacaktır. Ben böyle düşünüyorum. Ben de olsam 2 den almaktansa 0.50 den almak isterdim.Bu nedenle buradayım. bekleyip göreceğiz, hemen satalım diye almadık. Yukarıda maliyetli arkadaşlara da sabırlar diliyorum. Burada 100 bin lotu vs olan varsa yazık gerçekten ama olduğunu sanmıyorum.
    Aynen kardeşim,eline sağlık.Çok güzel yazı..
    .ben demiştim ben demiştim diyen..helal olsun o diyene de , madalya takacak halimiz yok.yükselecek diye girdik tersi oldu.kim bir hisseyi düşecek diye alır...yüzlerce mağdur olmuş insan var...ben bile daha 1 haftada 10 bin liram gitti.daha ne olacağı da belli değil. yazık günah insanlara ya..
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. Bu kadar işlem bu kadar düşüş şirketin spk nın bilgisi olmadan yapılmaz. Ortak çalışma grubu

8. Yarın bu hödüğün malı biterse eğer hepsi 25 milyon ise elinde kalan ensesine bir şamar yer gider, tahtada yavaş yavaş toplar bence... Herkesin ağladığı yerde sen alacaksın der buyukler herkes poh pohlasa korkardım ama yarın engec sonrakı gun işler tersine doner bence... Ben kademeli alımdan yanayım bugunde ılk alımımı yaptım... Bakalım görelim kimin tespiti doğru çıkacak... Batık ıhlasın veya memsanın fiyatınamı gelecek güldürmeyin beni... Sürü psikolojisi... Kedidir o kedi... ..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 322/520 İlkİlk ... 222272312320321322323324332372422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •