Sayfa 33/520 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 257 - 264 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by faruko Yazıyı Oku
    1.60 dan milyonlarca lot satan patron şimdi 4.58 den niye satmıyor acaba? Bu adam parasının düşmanı mı?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

çünkü artık patron o değil )

2. Halen patron o tabloya göre...

Alıntı Originally Posted by maruf2001 Yazıyı Oku

metronun son iki gün alımlar takasta gözükmüyor......ytd
     Alıntı Originally Posted by mavipenguen Yazıyı Oku
    çünkü artık patron o değil )
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3. yok tabiki patron aynı sevgili faruko ben mecazi söyledim..lakin 2 şubat ta 2 milyon lotu galip e satınca ortak edindi diyelim...sonrasını biliyoruz zaten...

4. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben kafayı çekmeye gidiyorum gelen gelsin

6. Burada paylaşmam için Background hocadan izin alınmıştır.

3.82 SEVİYESİNDE YAPTIĞIMIZ YUKARIDAKİ ÇALIŞMA SONRASI BEKLENTİMİZ YÖNÜNDE HAREKETİNE DEVAM EDEN HİSSE 05.03.2018 TARİHİ İLE BUGÜN 4.88 OLARAK BELİRLEDİĞİMİZ HEDEF SEVİYESİNİDE AŞARAK 5.49 SEVİYESİNE KADAR ULAŞMAYI BAŞARMIŞTIR.BU ÇIKIŞ ESNASINDA (HAFTALIK BAZDA) 4.58 İLE 5.44 SEVİYELERİ ARASINDA 0.86 KADEMELİK BİR GAP (BOŞLUK) BIRAKILMIŞ GÖRÜLÜYOR.BİR İHTİMAL BU BOŞLUK BOĞA TUZAĞI OLARAK KULLANILABİLİR.BÖYLE BİR GELİŞMEDE BİR SONRAKİ ADIMIN BOŞLUĞUN KAPATILMASI ADINA AŞAĞI YÖNDE DEVAM ETTİRİLMESİ BEKLENİR.ÖZEELLİKLE BU SEVİYELER SONRASI ÇOK DİKKATLİ OLUNMASINDA FAYDA VAR.

SON DURUM İLE KADEME ANALİZİ...

7. Demiştik.... 5-10 arasına mecbur götürecekler diye...

Velhasıl ben de 2.30 lardan satıp çıkanlardanım... zira bilen bilir, 56.000 den fazla doktorun olduğu kulübü yönetiyorum.. 1 e 3-4 kat kazandıracak projeler yapıyoruz.. 1 hisse hariç diğer tüm hisselerden çıktım.. Ozgyo'da dahil.. zira en azından kafam rahat, kazanacağımız az çok belli..

Ama tabi, borsa'dan iyi kazandık.. beklesek çok daha fazla kazanacakmışız...

G.Ö açıkçıyı sıkıştırmış piyasada mal da yok küçüklerin bu sayede yüzü güldü ama o açıkçı battı ee etme bulma dünyası
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 33/520 İlkİlk ... 2331323334354383133 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •