Sayfa 345/520 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. @batık kardeş Genel takasları bi görsek metrodaki lotlara noldu bilen varmı
    Şahsen ben hiç rehavete kapılmıyorum bugün ofiste değildim al sat yapamadım yarında ofiste olmayacam bulunduğum yerde tel bile kullnmak zor oluyor yarında al sat şansı verirdi açıkçası dün baya strese soktu bugünde stres bitmiş değil acayip şekilde ky girdi ve millet uçuyor 3-5 hatta 50 diyen gördüm millet konkordatoydu iflastı 30 kuruştu derken bi anda rakamlar coştu buda beni tedirgin etmeye yetiyor
    Inş yarın terse yatırmaz
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

2.  Alıntı Originally Posted by viva Yazıyı Oku
    Tahmin ettiğim gibi tavan olmadı. neden olsun ki zaten. Şöyle düşünün 72, 75, 80, 81 veya 84 den alım yapmak varken tavana gidip neden 91 den alsın ki. Zaten panik halinde olan bir çok satıcı varken. Dün tabanda alanları veya 80 lerden alanları aşağı ve biraz yukarı yaparak almıştır. Dün yazmıştım, bu yancı çıkışı sıçraması olabilir öyleyse yancı buralardan çıkmaz biraz daha yükselmelidir. Yok çıkacaksa yarın satış gelir. Bugün tahtayı sürekli izledim, 16:30 a kadar. Sakin kalıp fazla hareket yapmadım, sadece 75 den 2 k aldım yukarı vermek için almıştım. Hareket başlayınca, 86 (3k) ve 88 (3k) de satışlarım koydum (tavan beklemediğim için), 86 alındı 88 alınmadı. 81-82 den gidenlerin yarısını geri aldım. Dün maliyet 84 dü. şimdi daha aşağı indi. Az kar var. Yarın yukarı giderse kalacağım, aşağı gelirse alım yapabilirim. 10.000 tl sınırımı koruyarak işlem yapınca fazla stres olmuyor. Kazanç az risk az. Sayfada negatif algı yapanlar kaybolmuş, yarın aşağı olursa (ki ben beklemiyorum) geri gelirler Kalanlarla yarın yola devam ederiz inşallah. Ama dikkatli olmak ekran başında olmak gerekiyor. Milyon lotların döndüğüne bakmayın işlemlerin %80 karşılıklıdır emin olun.
    Kardeş şimdi okudumda süper yorum olmuş,bu tahtada rehavete kapılan kaybeder
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

3.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Kardeş şimdi okudumda süper yorum olmuş,bu tahtada rehavete kapılan kaybeder
    Sağol kardeş, ancak takasa takılmana gerek yok, inan ki orada göreceğin şeyler görmeni istedikleridir. Dün bilerek metronun satışını gösterdiler. Yoksa 8-10 hesap vardır. metro 25 milyon sattı zannedersin takasa bakınca, karşıdan başka hesaptan iş, şeker glabal garanti vs almıştır haberin olmaz. 25 milyon metrodan başka bir yere gitmişse nereden bileceksin. Takas düzgün kağıtlarda işe yarar burada hava cıva bana göre. Kal sağlıcakla.

4. Son zamanlarda gördüğüm en düzgün SPK kararı Nibaş da alınmış, daha önce OZGYO da da yapılmıştı, 6 ay kitlemişler hisseyi, %5 kimde var patronlarda Ceması gömüp, Nibaşı götürdüler ve millete kitleyeceklerdi ki buğün biraz kitledilerdi. Tam zamanında alınmış karar elde kaldı gayet iyi olmuş, 7 tlden muhtemel 50 kr olacaktı. Cemasta olduğu gibi. Genelde hisse çökünce karar geliyordu.

5.  Alıntı Originally Posted by viva Yazıyı Oku
    Sağol kardeş, ancak takasa takılmana gerek yok, inan ki orada göreceğin şeyler görmeni istedikleridir. Dün bilerek metronun satışını gösterdiler. Yoksa 8-10 hesap vardır. metro 25 milyon sattı zannedersin takasa bakınca, karşıdan başka hesaptan iş, şeker glabal garanti vs almıştır haberin olmaz. 25 milyon metrodan başka bir yere gitmişse nereden bileceksin. Takas düzgün kağıtlarda işe yarar burada hava cıva bana göre. Kal sağlıcakla.
    Diğer kısmındaki 10m vardı o da kafa karıştırıyordu bu tahyata hiç güvenmiyorum inş yarın en kötü ihtimal yatayda kalsa bari

6. Bugün gerçekleşmesini beklediğim hedef fiyat olan 0.69 yarının taban fiyatı olarak görünüyor. Hayırdır inş. Oraya çekip yataya sarar mı yoksa yukarı mı sürer bakıp görecez. Herkes dikkat. Aman ha

7. Yukarıya doğru devam edebilir. Etmemesi için bir sebep yok gibi. Galip ağayı zor durumda bırakacak bir durum olması sebebiyle hisseden çıkmış olabilir.

Zor oyunu bozar. Galip gibiler dağılıp bir şekilde gidiyor.

Ayrıca Kayserili aile özderici ailesi şirketine sahip çıkmıyor. Galipten farkı yok gibi. Halka açıldığı günden bu güne kadar yatırımcıdan hep almışlar. Hiç verdikleri yok.

Buyur kaplan kardeş.1 haftalık taksimetre

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 345/520 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •