Sayfa 349/520 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. galip hissede ne dolaplar çevirdi hepimizi ters köşeye yatırdı ses seda yok sessizlik kimsenin aklı ve fikri ile ilgilenmemek gerekir düşünçesindeyim başka sitelerde hala galip satıyor kalanıda satarsa ne yapacagız sohbetleri birileri der ya kavonoz dipli dünya yani dünya o kadar küçükmüş........

2.  Alıntı Originally Posted by koreli0627 Yazıyı Oku
    galip hissede ne dolaplar çevirdi hepimizi ters köşeye yatırdı ses seda yok sessizlik kimsenin aklı ve fikri ile ilgilenmemek gerekir düşünçesindeyim başka sitelerde hala galip satıyor kalanıda satarsa ne yapacagız sohbetleri birileri der ya kavonoz dipli dünya yani dünya o kadar küçükmüş........
    a)kimsenin fikri ile ilgilenmemek gerekir
    b) başka sitelerde şu bu fikirleri beyan ediyorlar
    c) hiçbiri
    d)

3.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Takas resmen kabloları yakmalık...teşekkürler sn batık...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Takas işlerinden pek anlamıyorum. Takas, resmen kabloları yakmalık derken ne anlamalıyız. Aydınlatırsanız sevinirim.

4.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Takas işlerinden pek anlamıyorum. Takas, resmen kabloları yakmalık derken ne anlamalıyız. Aydınlatırsanız sevinirim.
    Biz metroda 25 milyon beklerken 54 milyon çıktı...birde yarınki takasa bakıp t2 yi gördükten sonra bakalım kaç olcak...

5.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    değişme yok.aynen...öyle görünüyor..anlamadığım dün de demiştim 25 milyon pazartesi günü adam sattı,halen ,aynı görünüyor.hem satıp hem de başka yerden virmanla yerine mi koyuyor....ne galip miş ya,adam hep koyuyor...
    Dün yazmıştım, sattım diye gözümüze sokmuşlardı 25milyon. Satacak olsa metro üzerinden olmazdı. Takaslar bir aldatmaca bu hissede, yancıya vermiş oradan geri posta yoluyla almış en az 80 milyon vardır bence.

6.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Biz metroda 25 milyon beklerken 54 milyon çıktı...birde yarınki takasa bakıp t2 yi gördükten sonra bakalım kaç olcak...

gördüğüm kadarıyla takaslarda bir gariplik yok.neden 25 bekliyorduk ki?

bakın adamda 1 hafta önce Metro Georgiada 50 milyon + Avrasya da 20 milyon + Metro MD de 22 milyon toplam 92 milyon vardı.
    Adam düzgün şekilde 15-17-18-21 ocakta kap bildirimlerini de yapmış.
    Avrasyadaki 20 milyonu 17 sinde bitirdi.M.Değerlerdeki 22 nin 20.5 unu 21 inde sattı.Kaldı 1.5 milyon.
    Gürcüdeki 50 milyon ise duruyor.Elinde 51.5 milyon olması lazım.
    Başka bir miktar mı var? takip edemedim başka bir kap mı var?

7.  Alıntı Originally Posted by viva Yazıyı Oku
    Dün yazmıştım, sattım diye gözümüze sokmuşlardı 25milyon. Satacak olsa metro üzerinden olmazdı. Takaslar bir aldatmaca bu hissede, yancıya vermiş oradan geri posta yoluyla almış en az 80 milyon vardır bence.
    80 Milyon hisseye ulaştıysa , iyice topladıktan sonra , yukarı sürme ihtimali var demektir. 0,96 maliyet var. İnşallah toplayıp , yukarı sürer.

8. Güecüdeki takasta gözüküyorsa sorun yok...25 milyon sattıgı gün vardı metrodan ondan öyle yazdım...

Sayfa 349/520 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •