Sayfa 355/520 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    40.000 hissede , toplam 5200 TL. zararım var.Bu , benim için büyük bir para.
    Hocam Allahin sevgili kuluymussun 40 000 lotta 5 bin nedirki bir tavanda 5 bin kara gözlüm geçersin bu hissenin 10 liradan düştüğünü düşününce rahat olun 67 ye insede çıkışı hizli olur

2. Galip in , Gürcü deki şirkete 5,...TL. den 50 Milyon hisse satışı vardı. Şimdi Gürcü şirket 5 TL. den aldığı hisselerden , 24 milyon tanesini iki gün önce 0,76-0,86 TL. arası mı satmış oluyor. Bu ne biçim iş. Kafam iyice karıştı.

3. 1- Mart ve Nisan gibi yapılacak genel kurulda %1OO sermaye artışı kararı alınacak.

2- SPK ya müracaat edilecek. Onay çıkar.

3- Galip faktörü Özdeş Derici ailesinden intikam almak için onları bedelliye zorlar ve içinde patlatır.

4- Özderici ailesi bedelliye katılım sağlanması için fason haber yayarlar ki yatırımcılar bedelliye girmesi sağlansın.

5- Hisse bu arada 7O kuruş ile 86 kuruş arasında gidip gelir buralarda gezinir.

6- Eğer rüchanları Galip bey toplamak isterse o zaman oyun tekrar kurulur.

7- Çok karışık durumda olunup, 6 ay sıkışıp kalınabilinir.

4. Batık kardeş emeklerine sağlık...
    Garanti,ak ve iş in hissede küçükte olsa operasyon yapmasını bekleyip çıkma düşüncesindeyim
    Patron ve galip ne düşünür onu bilmiyorum ama bir yukarı ivme olmalı diye düşünüyorum,aşağıyıya sürükleyip yukarımı yapar yoksa daha fazla aşağı sürüklemeden yukarımı atar bilmiyorum
    Ihtimallerin en kötü olanıda galipin bulduğum yerden satarım düşüncesi olursa işimiz kötü
    Kapanış yine iyi oldu ama düne göre kötü,kisisel düşüncem 88 geçerse 90 üzerinde al satla maliyeti düşürmek sonrada hisseden toz olmak..
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

5.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Galip in , Gürcü deki şirkete 5,...TL. den 50 Milyon hisse satışı vardı. Şimdi Gürcü şirket 5 TL. den aldığı hisselerden , 24 milyon tanesini iki gün önce 0,76-0,86 TL. arası mı satmış oluyor. Bu ne biçim iş. Kafam iyice karıştı.
    Onlar danışıklı dövüş galip kendi şirketleri arasında birşeyler yaptı bizim aklımız ermez
    Beni tek düşündüren galip elindeki malı arayı biraz soğuttuktan sonra hisse kafayı yukarı kaldırırken basarmı,böyle fırsatı kaçırmaz
    Galip bu tahtadan tamamen çıkacak ona kanaatim var galipin broker grubu gibisi yok adamlar acayip profesyonel
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

6.  Alıntı Originally Posted by alabao Yazıyı Oku
    Hocam Allahin sevgili kuluymussun 40 000 lotta 5 bin nedirki bir tavanda 5 bin kara gözlüm geçersin bu hissenin 10 liradan düştüğünü düşününce rahat olun 67 ye insede çıkışı hizli olur
    Kardeş 10 tl den geldiğini düşününce kendine moral veriyorsun sanırım
    Islem hacimlerine baktınmi yukarda yapılan işlemlere.
    Seninkisi kusura bakma züğürt tesellisi,galipin bütün kağıtları operasyon zirvesi olarak 10 tl üzerine gitti bir daha o rakamları rüyanda görürsen hemen rüyanda satış yap..

7. Galip bu şirkete niçin girdi?
    Bedellilerden önce cikabilirdi, niçin çıkmadı?
    Şimdi çıktı, 25 m kaldı görülüyor... Diğerini neden cikmiyor?

Ozderici emek verdiği işten kazançlı çıkmak için her yolu deneyecektir mi? Daire satmayip bekletip, kira sertifikası vs.

Bu fiyatlardan bedelli yapabilir mi?
    Bedelsiz+ bedelli ve birlikte yapıp cazip hale getirir mi?

Bende cevap yok...!

8. Özellikle investte,başka hisselerde zarar edenlerin ozgyo hissesini kurtuluş olarak görmesi çok yanlış,belki kazandırabilir ama kişisel fikrim bu hırsla hisseyi almamaları,normal şekilde alsa belki 3-5 kademe kâr etme şansı var ama millet tamamen 10 tl den gelmiş en az 2 ye 3 e çıkar düşüncesine kapılmış
    Galip veya patronda salakya size gelin borsada kaybettiğiniz paraları benden kazanın diyecekti..umarım ben yanılırımda hisse harbiden 5 tl ye gider..

Sayfa 355/520 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •