Sayfa 382/520 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by majeste Yazıyı Oku
    Hisse bugün tavanladı ya birileri buraya üşüştü. Arkadaş için demiyorum bütün topikler böyledir. Borsada yönlendiriciler algı operasyonu yapan tipler gazcılar gazoz cular sazcılar her türlü tip bulmak mevcut. 70.80 kuruşa indiğinde millete sattırmak için uğraşan maşalar da dahil. Burda yazılan yorumlara göre hareket edenler ky arkadaşlar da var onların veballerini taşıyabilecekler mi acaba.. //Allah korkusu vicdan hissiyatları kalmamış hayvanlaşmış duygulara sahip simsarları da unutmayalım tabi ki. Hisse için bilgi belge paylaşan iyi niyetli yorumlar yapan arkadaşlar istisna tabiki de. Kimisi fiyat yazar şuradan aldım burdan sattım diye. Bana ne arkadaş istedin yerden al sat. Doğru mu yaz dı yalan mı yazdı belli değil. Kimisi zararına satar sattığı senet alır başını gider. Niye gider senin satmanı bekliyordu çakallar arkadaş. Benim bildiğim simsarlar akşam oturduğu zaman masanın başına kaç ky tokatladı lar onun hesabını yaparlar pastayı paylaşmanın ky yi çarpmanın zevkini yaşar. Bir lotun bile hesabı yapılır her daim. Kazandıkları yarar mı onları Allah bilir. Olan her zaman ky ye olmuştur.bu tip senetlerde Kim para kazanmış ki çakallar dan başka bir de rüzgara yakalanmış üç beş ky den başka. Böyle spk hareketler yapan 1 liradan 11. 40 lı rakamlara getirilip ky ye adeta pazarlanmış spk denilen gereğini yapmayan Bi kuruma ne demeli oda ayrı bir mesele. Kısaca operasyon yiyen senetler örnekleri çok uzun yıllar Kendine zor geliyor. En iyisi bu tip hisselere hiç bulaşlmamak ama bulaşmış bulundum .ben dahil zararda olan ky arkadaşlar inşallah tüm zararlarını çıkartıp borsa da daha sağlam b ist 30-50 senetleri alıp yatırım da bulunmak daha mantıklı değil mi en azından akşam yatağa girdin mi kafan rahat olur. Böyle kıytırık senetler adama stresten başka Bi şey vermez. Allah korusun adamın sağlığını mahveder böyle dandik hisseler. Herkese iyi aksamlar

Venus_V4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kardeş sen sanıyormusun buradaki 10-20-50 bin lot hisseyi birileri satınca hisse gitti?sen baya paranoya olmuşsun tabi haklısın bende ilk girişim 1.10 hisseye 70 kuruşlara düşünce nevrimiz döndü ama nedense ben hiç vebalden veya hisse sattirmaya çalışanlar var diye bağırmadım çünkü o kişiler de hisseyi yukarda almış kişiler ve başkaları yanmasın derdindeler
    Şimdi sen hissede 11 tl li rakam belirtiyorsun bana göre buda bir hisseye algı operasyonu
    Sen milletin yorumlarına alıp satmasına bakma kendi hesabına bak..
    Bu tahtada kumar oynadığımizin farkindayiz iner yada çıkar herkes kendinden sorumlu,ben by akıl gibi düzgün kişilerin satmasına üzülüyorum ama desenki bana 5 tl ver kimse vermez,burada 5-10-20 bin tl lik hisseyi başkasının aklıyla kimse satmaz,o işin bahanesidir
    Ben bugün kaç kez satış yazıp iptal ettim satsaydım investte düşecek diyenlere vebal aldınızmı demem gerekirdi?birileri 2 olur 3 olur diye gaz verirken birileride düşecek diyordu
    Yorumları istediğimiz şekile sokmayalım,istediğimiz şekilde anlamayalım
    Örneğin investte millet tavana alın girin hisse tavan açar diye bas bas bağırıyorlar ama ben yarın kaçtan versem,verince alttan alabilirmiyim,versemmi vermessemmi onun derdindeyim
    Kişi kendinden sorumlu olmalı,kimse kimsenin yorumuna bakmamalı,bazı düzgün yorumları dikkate alıyoruz ama alım ve satımda hiçkimseye suç atacak kadar çocuk olmamamız gerekir..hissenin gidişatı nolur onun hakkında konuşmak daha doğru olur
    Nacizane bir yorumdur dikkate al yada alma hele hele investte acayip insanlar var en iyisi kendi bildiğinden şaşmamak
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

2.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Kardeş sen sanıyormusun buradaki 10-20-50 bin lot hisseyi birileri satınca hisse gitti?sen baya paranoya olmuşsun tabi haklısın bende ilk girişim 1.10 hisseye 70 kuruşlara düşünce nevrimiz döndü ama nedense ben hiç vebalden veya hisse sattirmaya çalışanlar var diye bağırmadım çünkü o kişiler de hisseyi yukarda almış kişiler ve başkaları yanmasın derdindeler
    Şimdi sen hissede 11 tl li rakam belirtiyorsun bana göre buda bir hisseye algı operasyonu
    Sen milletin yorumlarına alıp satmasına bakma kendi hesabına bak..
    Bu tahtada kumar oynadığımizin farkindayiz iner yada çıkar herkes kendinden sorumlu,ben by akıl gibi düzgün kişilerin satmasına üzülüyorum ama desenki bana 5 tl ver kimse vermez,burada 5-10-20 bin tl lik hisseyi başkasının aklıyla kimse satmaz,o işin bahanesidir
    Ben bugün kaç kez satış yazıp iptal ettim satsaydım investte düşecek diyenlere vebal aldınızmı demem gerekirdi?birileri 2 olur 3 olur diye gaz verirken birileride düşecek diyordu
    Yorumları istediğimiz şekile sokmayalım,istediğimiz şekilde anlamayalım
    Örneğin investte millet tavana alın girin hisse tavan açar diye bas bas bağırıyorlar ama ben yarın kaçtan versem,verince alttan alabilirmiyim,versemmi vermessemmi onun derdindeyim
    Kişi kendinden sorumlu olmalı,kimse kimsenin yorumuna bakmamalı,bazı düzgün yorumları dikkate alıyoruz ama alım ve satımda hiçkimseye suç atacak kadar çocuk olmamamız gerekir..hissenin gidişatı nolur onun hakkında konuşmak daha doğru olur
    Nacizane bir yorumdur dikkate al yada alma hele hele investte acayip insanlar var en iyisi kendi bildiğinden şaşmamak
    çok haklısınız, mesela hisse 11 den geldi diyorlar, şimdi diyelim ki hisse yine 11 yolculuğuna çıkacak(varsayım) hangi ky 11 e kadar bekler. herkes maliyetimi kurtarsam yeter derdin de zaten. o yüzden dediğiniz gibi herkes kendi ipini kendisi kessin. YTD.

3. Takaslara bakıyorsun finans almış diğer kurumlarda fazla yok ve hisse al sat ile tavana yapışmış yarın bu satışları karşılayan kurum kim olacak ve nerde karşılayacak yada finans devammı edecek hisse el değiştirerek giderse iyidir
    Birde metro sessiz duruyor ins yarında sessiz kalır
    Bilenlere bir soru metro 0.71 e kadar hisse satışı yaptı neden 1 tl den satmak varken oralardan sattı kalan malı satacakmı yoksa satmazmı
    Bu hissede ne dümenler dönüyor galiple özderici savaş mı yapıyor yoksa anlaşmalı hareketlermi bunların cevabını bizler bilemeyiz,yarın gün sonu kapanışa bakmak gerek tavan tavan gider 3 olur 5 olur yorumları beni bağlamaz ben yarında tavan olurmu yoksa ele verirmi orasını düşünüyorum bu tip hisselerde düşerken 30 kuruş konuşulur,çıkarken kimse 5-10 kademe yukarıyı konuşmaz iki üç katını konuşur spek hisseyi bastımı gözüne ışık tutulmuş tavşan gibi kalırsınız diyen arkadaşın yorumuna çok gülmüştüm gerçekten öyle olur
    Alana satana karışmam herkes kendi iradesini kullansın çıkarsada çakılırsada kimse kimseyi suçlamak zorunda kalmasın
    Hissede olan arkadaşlar bizi yarın zor bir gün bekliyor iş icabı fazla ilgilenemiycem kısmetten ötesi yoktur bakalım nolacak
    Hayırlı geceler
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

4.  Alıntı Originally Posted by happy74 Yazıyı Oku
    çok haklısınız, mesela hisse 11 den geldi diyorlar, şimdi diyelim ki hisse yine 11 yolculuğuna çıkacak(varsayım) hangi ky 11 e kadar bekler. herkes maliyetimi kurtarsam yeter derdin de zaten. o yüzden dediğiniz gibi herkes kendi ipini kendisi kessin. YTD.
    Kesinlikle haklısın..mesela ben yarın akşamı beklermiyim ona bile emin degilim

5. bazı sitelerde özdereciler hissesine sahip çıktı diye yazılmış. özdereci holding anonim şirket hisse almış bu da 0/0.25.03 ali ve ahmet kardeşlerden de 12.96 hisse var yani kısaca 0/0.51 özderecilerde degisen tek hesap 25/2=12.5 pay eşit olarak iki kardeşe geçiyor kardeşlerin payları 12.96+12.5=25.46 hisse sahibi diger kardeşte bu kadar olunca yine 50.üzeri oluyor nasıl sahip çıkmışlar paramı vermişler tek faydası ucuz alındığı için kar marjı yüksek olacak diger yönden de holding yüksek fiyata aldığını düşük fiyatla sattıgı için o da zarar göstereçek burada al gülüm ver gülüm bir plan var aynısını da galip yaptı metro avrasya investment georg ya hisseleri sattı sonra bu 0/0.20.00 hisseyi tekrar alarak yarısını sattı hisseler bu iki firmada kalsaydı daha iyi olaçaktı hisselerin 0/0.45. bu iki şirkette olacaktı bunlarda al ve sat işlemleri için borsa dışında satılması için şirkete yetki verselerdi küçük yatırımcı için daha hayırlısı olurdu yeni patronu ve maliyetini bilirdik

6. Evet ceza bitti ve döndük.Her şey güllük güneşlik olmuş aferin size. kağıt 0.71 den döndü ve 1.02 ye geldi.Kaçınız kazandı
    Maliyete gelse göbek atacaksanız böyle kapıtlarda işiniz ne
    0.94 kapadığı hafta sonu bu kağıdı almayın dedik kötü mü yaptık.0.71 e kadar hangi ky dayanabildi
    .0.90 dan aldım diye sevinenlere sormak lazım,kağıt 0.71 e değdiğinde ne hissetmiş olabilirler.Peki bu spek kağıdının 0.50 lere gelmeyeceğini kim garanti edebilir?
    Kağıt çıktıya üç kademe atış serbest kaç kişi karda ...
    Siz siz olun kimsenin gazı ile kağıt almayın
    Borsa tecrübe işidir,abi lafı dinleyin
    Hunter_sipek oyunu bozdu, sipeği avladı, görev tamamlandı,spek ve yamakları benden kurtuluşunuz yok...

7.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    takaslara bakıyorsun finans almış diğer kurumlarda fazla yok ve hisse al sat ile tavana yapışmış yarın bu satışları karşılayan kurum kim olacak ve nerde karşılayacak yada finans devammı edecek hisse el değiştirerek giderse iyidir
    birde metro sessiz duruyor ins yarında sessiz kalır
    bilenlere bir soru metro 0.71 e kadar hisse satışı yaptı neden 1 tl den satmak varken oralardan sattı kalan malı satacakmı yoksa satmazmı
    bu hissede ne dümenler dönüyor galiple özderici savaş mı yapıyor yoksa anlaşmalı hareketlermi bunların cevabını bizler bilemeyiz,yarın gün sonu kapanışa bakmak gerek tavan tavan gider 3 olur 5 olur yorumları beni bağlamaz ben yarında tavan olurmu yoksa ele verirmi orasını düşünüyorum bu tip hisselerde düşerken 30 kuruş konuşulur,çıkarken kimse 5-10 kademe yukarıyı konuşmaz iki üç katını konuşur spek hisseyi bastımı gözüne ışık tutulmuş tavşan gibi kalırsınız diyen arkadaşın yorumuna çok gülmüştüm gerçekten öyle olur
    alana satana karışmam herkes kendi iradesini kullansın çıkarsada çakılırsada kimse kimseyi suçlamak zorunda kalmasın
    hissede olan arkadaşlar bizi yarın zor bir gün bekliyor iş icabı fazla ilgilenemiycem kısmetten ötesi yoktur bakalım nolacak
    hayırlı geceler
    hıc cozemeyecegımız bılmece gıbı.
    Bugun bu kadar lotu kım sattı?(ky asla olamaz...acıga satısta yok buda olamaz)
    soru-1 oyleyse kım sattı bu kadar lotu?
    Soru-2 e kım aldı bu kadar lotu?
    Soru 3 patronlar 0,84 ten holdıngten dunya kadar mal almıslar neden almıslarkı durduk yerde?

8. Patron malı kimden aldı...
    Ben sabahtan beri bunun derdindeyim...galipteki kalanlarımı aldı...bu açıklama önemli...bilen biliyor ama biz kap açıklamasındaki kadar biliyoruz...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 382/520 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •