Sayfa 401/520 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Eee metro bitirdi sayılır,ne olacak bunda sonra...
    Batık paylaşımların için çok teşekkürler.Sende olmasan bir şey göremiyeceğiz, bilmeyeceğiz.İnşallah galipte çıktıktan sonra hisse yoluna devam edecektir diye düşünüyorum.Böyle agresif hareketlerde görülmez inşallah. Zararımızı çıkarırız.

2. Günün pastasını bir arkadaş paylaşabilir mi

Venus_V4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by majeste Yazıyı Oku
    Günün pastasını bir arkadaş paylaşabilir mi

4.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    Tüm hisseler galibe geçti
    Nasıl..
    Tüm hisseler dediğiniz kaç lot..
    Açar mısınız?
    Ümitsizlik diyarına gitme, ümitler var.. Karanlığa meyletme, güneşler var… [Mevlana]

Alıntı Originally Posted by majeste Yazıyı Oku
    Günün pastasını bir arkadaş paylaşabilir mi

NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    yinede bilgilendirmeye çalışıyoruz, ebelek gübelek muhabbet hoşlarına gidiyor, eyvallah

kendi öz kağıtlarına giriyormuş ayağı yaptı, burdan çıkıp oraya gitmiş gibi, yemezler.
    Hepsi nasıl galibe geçti anlamakta zorlaniyorum, en azından yarısını başka kurumlar aldı.giren,çıkan belli değil.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. Allah askina guzelce birisi su galibin hisseleri ile ilgili durumu açıklasın delirecem.hisseleri bitmedimi simdi bu adamın. Zaten zarardayız.

8. Metro yatırım bugün 25 milyon lot satmış...cuma günü sn batık takasları atınca görcez...daha erken son durumu görmek istiyorsanız sn cefaks tan rica edilirse son kalan takasları verebilir...cuma günü seans kredili alıma açık olcak hacim artışı orada desteklenebilir ve maliyeti bugün yüksekte kalanlar yukarı götürmek isteyebillir...yarın için bugünün ortalaması olan 1.05 il hedef olarak göze çarpıyor...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 401/520 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •