Sayfa 402/520 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 3,209 - 3,216 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by selahaddinegeli Yazıyı Oku
    Allah askina guzelce birisi su galibin hisseleri ile ilgili durumu açıklasın delirecem.hisseleri bitmedimi simdi bu adamın. Zaten zarardayız.
    Kardeşim günlük takaslara aldanma en az haftalık takasa bakmak lazım. Günlük takasta hicbir şeyi göremezsin hele böyle spek kâğıtta senin benim aklımız almaz dönen ali cengizleri. Şu bir gerçek bu fiyatlar kimsenin işine gelmez. Yukarı gitmek zorunda. Galip yada özderici kim götürürse götürsün. Yeterki gitsin..

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Metro yatırım bugün 25 milyon lot satmış...cuma günü sn batık takasları atınca görcez...daha erken son durumu görmek istiyorsanız sn cefaks tan rica edilirse son kalan takasları verebilir...cuma günü seans kredili alıma açık olcak hacim artışı orada desteklenebilir ve maliyeti bugün yüksekte kalanlar yukarı götürmek isteyebillir...yarın için bugünün ortalaması olan 1.05 il hedef olarak göze çarpıyor...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    cuma günü tekrar 13 şubata kadar kap bildirimi var

3.  Alıntı Originally Posted by sancak_34 Yazıyı Oku
    cuma günü tekrar 13 şubata kadar kap bildirimi var
    13 şubat ı görmedim..açıga satış ve kredili işlemler 13 şubat a kadar uzadı yani...

4.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    13 şubat ı görmedim..açıga satış ve kredili işlemler 13 şubat a kadar uzadı yani...

brüt takas uygulaması geldi

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by SARGEM Yazıyı Oku
    Kardeşim günlük takaslara aldanma en az haftalık takasa bakmak lazım. Günlük takasta hicbir şeyi göremezsin hele böyle spek kâğıtta senin benim aklımız almaz dönen ali cengizleri. Şu bir gerçek bu fiyatlar kimsenin işine gelmez. Yukarı gitmek zorunda. Galip yada özderici kim götürürse götürsün. Yeterki gitsin..

SM-G955F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok güzel tespit, tebrik ediyorum, ben 80 krş iken aynen öyle yazdım burada eskiye arkadaşlar gider lerse görürler bu senet bu fiyatlar çok ama çok düşük en azından ikici dönem ı beklemek lazım....

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Brüt takas 13 şubata kadar devam...
    Nakiti batirin, yada nakiti arttirin.... ( Krediyle batmak daha kötü. Don bari kalsın)

7. Açığa Satışta - Brütte - Galip Altta - Galip Üstte - karanlıkta her türlü denemek lazım..
    Son bi hareket kaldı.
    《Gardrop üzerinden ...》
    Ümitsizlik diyarına gitme, ümitler var.. Karanlığa meyletme, güneşler var… [Mevlana]

Sayfa 402/520 İlkİlk ... 302352392400401402403404412452502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •