Sayfa 405/520 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. Bürüt işi sakat oldu büyük oyuncular o 2 günü çok iyi degerlendiriyorlar...ancak bugün alım maliyeti 0.92 ila 99 arası çok insan var sonuçta 90 milyon lot son 3 haftada 1 tl ortalamadan el degiştirdi...yeni bir halka arz oldu 2 hafta hacimsiz günler bizi bekliyor...aşagı dogru çok verme şansı yok ortalamalar belli...ancak birçok isimle işlem yapıp çok aracı kurum kullananlar kötü niyetlerini elbette gösterip bunu fırsata çevirceklerdir...avod için de çok korkan oldu ama 2 tl aşagılarına çok salmadı hatta belli günlerde 2.60 a kadar gitti...inşallah güzel bir ortalamada kalır zarar yazmaz...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Nakitim yoktu yoksa bugün çok kazanırdım bu tahtada

3.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Nakitim yoktu yoksa bugün çok kazanırdım bu tahtada
    Bana laf yetiştirmekten tahtaya baktınmıki...bereketli gündü...korkunun ecele faydası yoktur sözü işledi resmen...birde bürüt gelmeseydi tam olcaktı...

4.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Bana laf yetiştirmekten tahtaya baktınmıki...bereketli gündü...korkunun ecele faydası yoktur sözü işledi resmen...birde bürüt gelmeseydi tam olcaktı...

Yok be dostum laf yetiştirme değil,avgyo ya geçmiştim özgyo yu satıp 85 te onun artmasını bekledim.bir ara 30 kademe vardı ikisi arasında.neyse nakiti rheag e bağladım biraz orda oyalanırım bundan alacağım 3bin liram kaldı.brüt geleceği belliydi.bakalım yarın nasıl yansıyacak.

Alıntı Originally Posted by hunter_sipek Yazıyı Oku
    yok be dostum laf yetiştirme değil,avgyo ya geçmiştim özgyo yu satıp 85 te onun artmasını bekledim.bir ara 30 kademe vardı ikisi arasında.neyse nakiti rheag e bağladım biraz orda oyalanırım bundan alacağım 3bin liram kaldı.brüt geleceği belliydi.bakalım yarın nasıl yansıyacak.
    kardeş bu reha ne yapar bir netaşı vardı şimdi da yk.bildiğim
    yatırım tav.değildir

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    kardeş bu reha ne yapar bir netaşı vardı şimdi da yk.bildiğim
    yatırım tav.değildir
    Yazdan kalma alacağım var onda 1.06 dan alıp 0.66 ya satmıştım 8 ay oldu yaklaşık.yarın 68 geçerse birşeyler yapar yoksa 62-63 git gel yapar arkadaşım.4bin lira alacağım var bu rheag tan.

7. Benim tahminim bu kağıt yarın tavan yapar tavan 1.16 bugün milyonlarca işlem oldu bu seviyeden 1 altı herkes kapıştı mal almak için bunlar bilmiyormu yarın brute alınacağını biliyor ve 97 de 2 milyon bekleyen açılış zaten yönü belli eder

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. gününe ne güzel yorumu

Sayfa 405/520 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •