Sayfa 417/520 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 3,329 - 3,336 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. Perte çıktı perte ne bakımı

2.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Perte çıktı perte ne bakımı
    Izahati nedir bu yazdiginizin anladi isem Amerikan olayim

3.  Alıntı Originally Posted by Muhallebici Yazıyı Oku
    Izahati nedir bu yazdiginizin anladi isem Amerikan olayim
    Şöyle tarif edeyim,demek istiyorum ki gelen sapladıı giden sapladı,

4.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Şöyle tarif edeyim,demek istiyorum ki gelen sapladıı giden sapladı,
    Peki kardes alsak simdi 90 kurustan, bizler de saplayabilirmiyiz bir ay icinde ne gozukuyor ufukta, eger uzmanlik alanina giriyorsa iki kelam et de gonlumuz rahatlasin

Ghkkll

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Ghkkll

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kardes eline saglik, fakat bir iki de yorum yazsan bu pastalardan ortaya ne cikiyor. Mesela 89 kurusun altina salinmasina musaade edilmemis.degil.mi bu ne demek olur onumuzdeki gunler icin

Kardeşim pastalar, göstermelik.sattım gösterir,satmamıştır...yani sağ cepten,sol cebe olabilir. Fikrime gelince...bu **** hisse 85 hatta 80 kuruşlara kadar geri gelecek gibi duruyor.hergün3,5 düşüyor...ama 1 ay sonra en kötü 1 in üstünde oluruz diye düşünüyorum
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Kardeşim pastalar, göstermelik.sattım gösterir,satmamıştır...yani sağ cepten,sol cebe olabilir. Fikrime gelince...bu **** hisse 85 hatta 80 kuruşlara kadar geri gelecek gibi duruyor.hergün3,5 düşüyor...ama 1 ay sonra en kötü 1 in üstünde oluruz diye düşünüyorum
    Insallah Batık kardeş , ozaman adini Yükselen diye degistirirsin . Peki bazilarinin dedigi gibi 3 ay veya 5 ay arasi 5 le 6 larar gelebilir mi? Defter degeri 1.7 fkat potansiyeli 4 le 5 arasi zira 10 ay kadar 4 le 5 arasi sabitlemiş

Sayfa 417/520 İlkİlk ... 317367407415416417418419427467517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •