Sayfa 446/520 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by Burak17 Yazıyı Oku
    0.86 ustune atıp kalırsa ivme kazanabilir 0.86 ustu 0.88-0.90-0.92-0.94-0.96 ve 0.98 test etmesi muhtemel olabilir ytd.
    91 93 95 ve 97 nin ne suçu var yavvv

2. Brüt satış karı 1 milyon TL olup Bilanço karı 32 milyon TL ‘dir. Şirket faaliyet karı üretmemiştir.

Akıbet hayırlı gözükmüyor. 7O kuruşlara inebilir diye düşünüyorum.

Ayrıca bu tür şirketler kar yapsa bile temettü dağıtmıyorlar. Yatırımcı düdükleniyor. Kümesteki kazlar gibi görüyorlar.

Ölmez sağ kalırsak bu zamanlar söylediklerim net anlaşılır.

SPK bedelliye razı olmadığı için bedelli sermaye arttırımı yapamadılar. Seneye %200 bedelli görünüyor.

Bundan ucuz ne hisseler var.

3. İnşallah iyi olacak

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hisse oldu bmbk

5. yahu bedelli talebi olmadı .....sermaye tavanı artırma talebi oldu...anlamıyormusunuz....aynı şey değiiiiil...sonra tabiii tavanı artırma gerçekleşmedi reddoldu

Alıntı Originally Posted by Serçe Yazıyı Oku
    Brüt satış karı 1 milyon TL olup Bilanço karı 32 milyon TL ‘dir. Şirket faaliyet karı üretmemiştir.

Akıbet hayırlı gözükmüyor. 7O kuruşlara inebilir diye düşünüyorum.

Ayrıca bu tür şirketler kar yapsa bile temettü dağıtmıyorlar. Yatırımcı düdükleniyor. Kümesteki kazlar gibi görüyorlar.

Ölmez sağ kalırsak bu zamanlar söylediklerim net anlaşılır.

SPK bedelliye razı olmadığı için bedelli sermaye arttırımı yapamadılar. Seneye %200 bedelli görünüyor.

Bundan ucuz ne hisseler var.
    Değerli paylaşımların için teşekkürler Ben tahtacı daha da düşürsün diye bekliyorum bir bu kadar daha almak için
    Eğer öyle birşey yaparsa minnettar kalacağım
    Malum bizim Borsada tavan olan kağıda çok kişi üşüşür
    10 tl iken mesela kimse yazmaz şirket körü diye Satılanlar yerine konmak için de 70 kuruşa düşen kağıt
    Kötülenir Esas alınacak yer burasıdır Emlak sektörü canlanmaya başladı Yabancılara konut satışları artarak
    Devam ediyor Buradan alanlar sene sonu hatırı sayılır paralar kazanma ihtimali gördüğüm için topluyorum
    Robotlar verdikleri lotu toplamadan yukarı götürmüyor Beklemeye devam Uzun soluklu
    Ytd
    Ben karanlıktaki kılıç, duvardaki gözcüyüm ben soğukta yanan ateş,şafak vaktindeki ışığım.ben uyurları uyandıran nida,diyar halkını koruyan kalkanım bu gece ve tüm gecelerde hayatımı ve onurumu gece nöbetçilerine adıyorum

7. 0.71 de soluklan az
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8.  Alıntı Originally Posted by PEHLİVAN Yazıyı Oku
    0.71 de soluklan az
    aferim söz dinle biraz
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 446/520 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •