Sayfa 46/520 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 361 - 368 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by hevren33 Yazıyı Oku
    Galip ne derse o olur. 30 gun sonra acilsa bile...
    Açıkçılara verilen bu 5 günde, açığa satıştılar Galip dışında diğer yatırımcılardan da mal satın alıp yerine koyabilirler sanırım.
    Tabi herşey kaç lotluk pozisyon açığı var bu kadarını başka kaynaktan karşılayabilşrletmş durumuna bakar. Daha 5 günleri var. Pazartesi de hissede ona göre tepki olur.

2. Yılların Algyo su malları mulklerı nakitlerı herkesın bıldıgı bır durum...ozgyo ..5 katlayabılecek bır gyo..piyasa degeri 518 milyon....
    ozgyo piyasa degeri............................................ .................................................. ..............................658 milyon...

10 gun once 158 milyon piyasa degeri olan bir firma nasıl 4 gunde 500 milyon piyasa degeri artar. 500 mılyon=131 milyon USD ??????
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Arkadaşlar elinde olan varsa özelden yazsın 10 bin lotu uygun olursa alabilirim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Açıkçılara verilen bu 5 günde, açığa satıştılar Galip dışında diğer yatırımcılardan da mal satın alıp yerine koyabilirler sanırım.
    Tabi herşey kaç lotluk pozisyon açığı var bu kadarını başka kaynaktan karşılayabilşrletmş durumuna bakar. Daha 5 günleri var. Pazartesi de hissede ona göre tepki olur.

sn. prometheus işlem yapılmayan günlerde böyle bir alışveriş nasıl yapılır bu kişiler birbirini nasıl bulur. virmanlaşırlar mı. bunu bilmediğimden soruyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by yerol1234 Yazıyı Oku
    sn. prometheus işlem yapılmayan günlerde böyle bir alışveriş nasıl yapılır bu kişiler birbirini nasıl bulur. virmanlaşırlar mı. bunu bilmediğimden soruyorum.
    Aynen sn promethus bilgilendirirseniz sevinirim

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. METRO, VE METRONUN İŞTIRAKI FIRMALAR.. sermayenın nerdeyse %40 una denk gelen hısseyı almıs...(altı cızılı olanlar metronun)
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

7.  Alıntı Originally Posted by yerol1234 Yazıyı Oku
    Sanırım aracı kurumlar aracılığıyla iletişimler kurarlar. sonuçta borsa dışı hisse alım satımlar virmanlamalar sürekli oluyur ve yasa dışı bir durum değil. Bu adamlar hangi kurumun saklamasında ne kadar mal var görüyorlar, çalıştıkları kurum veya brokerlarla elinde mal bulunduranlarla teklifler yapmak mal almak gibi işlerini yürütürler.. sanırım öncelikle büyük miktarda işlem gören hisseleri elinde bulunduran metronun kapısını çalarlar..

Sonuçta bu kadar büyük açığa satışıa cürret edenlerde piyasanın büyük oyuncukarıdır, heryerden elleri kolları vardır. Gider borsa dışında anlaşarak parayı basıp malı alır koyar yerine.

Ya da büyük oyuncular anlaşırsa, aöukçılara “bu kademeye ihtiyacın kadar alış yaz” diyerek tahtada da hisseyi verirler.

Zaten tahta kapattıktan sonra “temerrüt işlemi” yürürlüğe koymakta doğru olmaz, yatırımcı paniğe sürüklenerek satış yaptırılmış durumu oluşur.

benim şahsi görüşüm; elinde mal olan ky kaldıysa eğer bu haberden sonra pazartesi malını satacaktır. çünkü 3 günden sonra 30 gün ve 90 gün kapatma gelirse beklemek istemezler.

Sayfa 46/520 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •