Sayfa 460/520 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. bu gap lar ne zaman dolar yada dolr mı acep 5,51 6,88 8,60

2. haydi artık 0,97 den bayağı döktü yine bu sefer tavan yapsın bari
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. ve tavan yapar
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. Hedef ne olur arkadaşlar varmı fikri olan..muazzam mal aldılar,tavandan bıle korkunç mal geldi ama bunlara guven olmaz...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    hedef ne olur arkadaşlar varmı fikri olan..muazzam mal aldılar,tavandan bıle korkunç mal geldi ama bunlara guven olmaz...
    kapanışı yapıştırırmısın.
    Nakit kraldır.

6.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    kapanışı yapıştırırmısın.

Kapanış...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

7. Yıl yuksek :11,45
    Yıl düşük: 0,66
    Aradaki uçurum buyuk... Acaba aganın intikamı olacakmı...

8. Valla intikam mı bilmem ama yarın artık karar günüm risk alırsam zengin eder.Almazsam mal gibi kar gider.

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nakit kraldır.

Sayfa 460/520 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •