Sayfa 462/520 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 3,689 - 3,696 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. Keşke kademeli satsaydınız ben malın %40 nı kademeli tavana kadar yazdım diğerini maliyet düşük olduğu için tutacağım... En azından zararımız olmaz giderse de kazandırır...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Keşke kademeli satsaydınız ben malın %40 nı kademeli tavana kadar yazdım diğerini maliyet düşük olduğu için tutacağım... En azından zararımız olmaz giderse de kazandırır...
    benimde maliyet düşüktü 1,18 diğerleride gitti ortalama 1,15 vermiş oldum gönlümden geçen rakamdı bol kazançlar size ben risk alamam
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3. Hayrını görün... Sağlıkla harcayın..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4. Ağam devreleri yaktı yıne...

5.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    benimde maliyet düşüktü 1,18 diğerleride gitti ortalama 1,15 vermiş oldum gönlümden geçen rakamdı bol kazançlar size ben risk alamam
    Aynen bende. 080 maliyet lı mallarımı 3 gündür kademeli olarak verdım elımde cok az kaldı oda oyunun sonunu gormek ıcın çerezlik kaldı
    Eyw spek efendi güzel kazandırdın inşallah maliyet yuksek olanlarda kazanır

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Oyak ın dün aldıklarını vermesine bir anlam verecek var mı?
    Teşekkürler

7.  Alıntı Originally Posted by icihan Yazıyı Oku
    Oyak ın dün aldıklarını vermesine bir anlam verecek var mı?
    Teşekkürler
    Karını gorunce satmıştır, ben olumlu karşılarım karını gorenın veya maliyetine gelenin satması tahta için olumlu olur birileride her kademeden alıyor, bu tahtalar malum hızlı çıkar ama düşmeye başlarsada satış şansı bile vermez, herkes kararını ona gore vermeli... Risk herzaman buyuk bu tahtada...

8. 5,300 lotum kar bıraktım karıda batırmasınız her halde ...spek delirmiş gibi alıyor herkesi döktü ...tavan geliyor galiba
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 462/520 İlkİlk ... 362412452460461462463464472512 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •