Sayfa 464/520 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. Yarın bürüt takas var 1.01 kadar çekerler artık yarın satan satana

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. O rakam dolasimdaki pay ama ben gidip 1 lotumu nama yazili hale getirip dolasimdan cekebilirim. Ortaklar ve yüzdelerine bakin, suan 11.6 dolasimdaki pay, yaninda diğer diye yazar

3. Şirketler [CEMAS, OZGYO, POLTK, QNBFB]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında CEMAS.E, OZGYO.E, POLTK.E ve QNBFB.E payları 05/09/2019 tarihinden (seans başından) itibaren 19/09/2019 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir. Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler A, B, C, D grup değişimi, pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir. Piyasa yapıcılı sürekli işlem yöntemiyle işlem gören paylarda, tedbir nedeniyle tek fiyat işlem yöntemi uygulandığı süre boyunca piyasa yapıcılık faaliyeti yapılmaz.[/QUOTE]
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    O rakam dolasimdaki pay ama ben gidip 1 lotumu nama yazili hale getirip dolasimdan cekebilirim. Ortaklar ve yüzdelerine bakin, suan 11.6 dolasimdaki pay, yaninda diğer diye yazar
    Ustad bugunku islem adedi 260 milyon dile kolay... Nasıl 11.6 olabilir...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Yarın bürüt takas var 1.01 kadar çekerler artık yarın satan satana

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Brut yok açığa satış ve kredi yasagı var.. Adese yasak geldikten sonra costu buradada aynisi olabılır... Yarın çok önemli bir gun..

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Ustad bugunku islem adedi 260 milyon dile kolay... Nasıl 11.6 olabilir...
    İyice inceleyin sizde görüceksiniz, hem %89 birilerinde hemde %49 halka acık

7. Hissesi olan olan arkadaşlar forumda 2018 şubat martında yazılanları bir okusun.benzer hareketler var.1.50den aldığım hisseyi 7.50den satmıştım.80kr tan çok almak istedim başka hissede olduğum için alamadım.galibin bütün hisseleri bugün coştu.herkese bol kazançlar.

İyi de, Garibin hisselerinin bilançolarında bu hisse 4,5-5,5 TL'dan Bitcoin gibi borç/alacak mahsubunda kullanıldı... -Başka da sözüm Hekim Bey'im! (Y.T.D. Muhakeme ve mantık için yazdım)

Sayfa 464/520 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •