Sayfa 465/520 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 3,713 - 3,720 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

Brüt takas adeseye geldi bugün kredili ve açığa satış yasağı gelenler cuma günü Brüt takas gelir
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Brut yok açığa satış ve kredi yasagı var.. Adese yasak geldikten sonra costu buradada aynisi olabılır... Yarın çok önemli bir gun..
    *Çok iyi bir firmanın hisse senedini iyi fiyata almak, iyi bir firmanın hisse senedini ucuza almaktan çok daha iyidir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2. Atını alan üsküdarı geçmeden tedbir almaz spk. Hele iyice bir gömsünler vatandaşa sonra tedbirlerin hepsi uygulanır.

3. 1,20 den aldım tekrar tabana gidiyoruz
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. 1,12-1,13-1,14 den mal aldım yine 1,21 sepetledim bir ara 5,000 zarar yazdım ,3 000 kara verdim kaçtım tırstım
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

5. İyiki kacmisim 1 altına gelirsin

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Nakit kraldır.

6. Cok ılgınc hareketler bakalım hayırmı sermı çerezlik lotla izlemeye devam edıyorun

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Brut yok açığa satış ve kredi yasagı var.. Adese yasak geldikten sonra costu buradada aynisi olabılır... Yarın çok önemli bir gun..
    Yarının önemini gördünmü? Sen akıl vermeyi bırak popoyu kollamaya bak.Elini çabuk tutacaksın .Ekranı kapatıp gidersen şimdi ah vah çekersin ...Neden ben al sat yaptığımı anlamış olman lazım.Bu hisselerde elini çabuk tutmazaan yıllarca ortak olursun

Nakit kraldır.

8.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    Yarının önemini gördünmü? Sen akıl vermeyi bırak popoyu kollamaya bak.Elini çabuk tutacaksın .Ekranı kapatıp gidersen şimdi ah vah çekersin ...Neden ben al sat yaptığımı anlamış olman lazım.Bu hisselerde elini çabuk tutmazaan yıllarca ortak olursun

Sen rahat ol reis benım herzaman bır b planım vardır... , muhtemelen adese, ozgyo, cemasıda aynı gruplar kullandı, adese çakılınca bunlar dururmu... İnşallah yukarıdan atlayan fazla olmamıştır...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 465/520 İlkİlk ... 365415455463464465466467475515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •