Sayfa 479/520 İlkİlk ... 379429469477478479480481489 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 3,825 - 3,832 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. Ozgyo 1.32 geri girdim az

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. hayırlısı demek daha iyi sanırım

3. 1.35 gitti benimki güven vermiyor

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4. Kapta açıklama var sermaye artırımıyla alakalı. Etkisi ne olur

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bedelli için başvurmuş ama son bedelli başvurusu iptal olmamışmıydı !! Yoksa gerimi çekmişlerdi başvuruyu ?? Galip beyi tahtadan atmak için uğraşıyorlardıya , hatırlayan var mı arkadaşlar ??

6.  Alıntı Originally Posted by moj49 Yazıyı Oku
    Bedelli için başvurmuş ama son bedelli başvurusu iptal olmamışmıydı !! Yoksa gerimi çekmişlerdi başvuruyu ?? Galip beyi tahtadan atmak için uğraşıyorlardıya , hatırlayan var mı arkadaşlar ??
    neye göre bedelli için başvurmuş diyorsun...bu haberde bedelli bedelsiz bişey yok daha genel kurula yetkiyi bile vermemiş insanları bilmediğiniz konularda yanıltmayın arkadaşım

7. Bende şimdi daha bilgili arkadaşların yazısını okuyorum ve başvuru bedelli değilmiş sermaye tavanıymış , özür diliyorum herkesten. Ama bende korktum ve bilgi paylaşımı yapabilecek arkadaşların fikrini almak için yazdım ilk mesajımı. Yanlış anlaşıldıysam tekrar özür dilerim

8.  Alıntı Originally Posted by moj49 Yazıyı Oku
    Bende şimdi daha bilgili arkadaşların yazısını okuyorum ve başvuru bedelli değilmiş sermaye tavanıymış , özür diliyorum herkesten. Ama bende korktum ve bilgi paylaşımı yapabilecek arkadaşların fikrini almak için yazdım ilk mesajımı. Yanlış anlaşıldıysam tekrar özür dilerim
    140 a niye yukseldi diyordum mal çakmak içinmiş...bedelli yolda bilesiniz...yakında 1 tl altına gider.

Sayfa 479/520 İlkİlk ... 379429469477478479480481489 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •