Sayfa 500/520 İlkİlk ... 400450490498499500501502510 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Faizlerin düşmesi ile Dragostaki satışların artması gerekir. Buna bağlı olarak da hissenin fiyatlaması lazım. Ama bunda tık yok
    bu firma ev alıyor ev satmıyor iyi araştırın

2.  Alıntı Originally Posted by yerol1234 Yazıyı Oku
    bu firma ev alıyor ev satmıyor iyi araştırın
    Yanlış mı oluyorum acaba?

3. Bu hisse çok ucuz. Bankalar çok düşük faizli kredi veriyor. Konut sektörü canlandı. Bu hisse de primsiz. Düşünülebilir. Takibe almakta yarar var.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. teknik olarak düzeltmesini yapmış görünüyor.1,84-86 arası maliyetlendik ilkeli yatırımcı olarak sattığım zaman da yazacağım karına zararına herkese bol kazançlar

5. 11 e gittiği günlere benzer bir hava seziyorum. Birşeylerin hazırlığı var sanki. Yanlış anlaşılmasın hisse yukarı gidecek demiyorum. Bu hissenin bu fiyata burada durmasının ciddi bir sebebi olmalı. Birli seviyelerdede bu hareketleri yapabilirdi. Birde merak ettiğim metro hisselerini 5 tl den batumdaki oteli almak için devretmişti. O hisselere ne oldu. Hissenin burada olmasının o hisselerle nasıl bir bağı olabilir

6. 2.44 ile maliyetlendim zarar cok fazla.. bilqnco ne zaman açıklanıyor bilen var mi? Beklenti nedir sizce..cok düştü ama ayni hızla cevap vermedi.. sosyal medyada ucacak kacack diyorlar.. gerçekçi bir analiz bulamadim.

7. Bu hissede cok baski var yukselsin iatemiyorlar tum gyolar bugun tavan veya %7-10 prim yaptilar bu oldugu yerde sayiyor .Satis kademeleri azaldikca surekli mal ekliyor yukselsin istemiyor .2.10 ustunde kapanislarda 2.40_50 araligina kadar gidebilir gibi duruyor ilk etapta tabi baski kalkarsa .boyle baski en son 2.90-3 aralginda ozbal da vardi ozbal 7 ye gitti ayni baski bunda da var. Ne yapmak ustedigi belli degil tahtacinin .En ucuz gyo hissesi ama yukstmiyor herifler.Su an 3.5 -4 lira civari olmali bu kagit ..500 000 lot alisa cok kolay veriyor 100 k satisi kaldirasiya deveye hendek atlat daha iyi tahtacida ne yapmak iatedigini bilmiyor. İsi bilse 2.05 den 2.27 milyon lot alis oldu gidipte zararina geri verir mi .tahtaci da is yok .

Sayfa 500/520 İlkİlk ... 400450490498499500501502510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •