Sayfa 505/520 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. 40 milyon genel yönetim gideri.... Gecen sene 11 milyonmuş.... Tuhaf...
    '' İlkelerine bir kez dahi olsun ihanet eden insan, hayatla olan saf ilişkisini yitirir. Bir insanın kendine karşı hile yapması, onun filminden, hayatından, her şeyinden vazgeçmesi demektir.

2.  Alıntı Originally Posted by sur un sesi Yazıyı Oku
    40 milyon genel yönetim gideri.... Gecen sene 11 milyonmuş.... Tuhaf...
    madem lotların turşusunu kurduk bari yönetime girmeye çalışalım

3. Sizinkisi bir ömür boyu aşk sanırım

Alıntı Originally Posted by yerol1234 Yazıyı Oku
    madem lotların turşusunu kurduk bari yönetime girmeye çalışalım

aylık takas

7. Çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın ********ler...Hastane paranız olur inşallah..inim inim inleyinde derman bulamayın...

8. Bence tahtacı ve ekiruleri 2.72 den beri güzel mal kakaladi millete ve ellerindeki mali hergun çıkıyormuş gibi göstererek millete caktilar millette yukardan aldığı hissede ortalama düşürmek için aldı ancak bundan sonra bu hisseden kimse de ortalama düşürmek için alım yapmaz alanda zır akilsizdir adam birkaç kademe kaldırıp kaldırdığı fiyatın altına gelen herkeze mali verip duruyor karaktersiz ligin en dibi yapıyorlar bu kağıttan bu endeks ve bu şeref yoksunlari ile birşey olmaz bikanlarsa malını bunlara verir çıkar ben şu durumda kimsenin tahtadan nereden olursa olsun bişey almasını istemem tahtacı kendi alsın kendi satsın ne hali varsa görsün zaten hergun anasına sovdurmekten mutlu oluyor heralde böyle devam tahtacı hergun aynı numara 3)4 kademe yukarı vur aşağı mali ver

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 505/520 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •