Sayfa 507/520 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 4,049 - 4,056 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

hayır ben satıp gitmedim. paket yaptığım hisselerim var bakmıyorum bile tahtaya

ve ciddi alacağım miktarda hisse var, onun için de fırsat kolluyorum.

600 milyon kar gelecek şirketin, piyasa değeri 420 milyon olur mu yahu ? ölüsü 2 fk olsa (ki 2 fk nedir, 2 yıllık kar demektir) piyasa değerinin 1.2 milyar yani 4.50 olması lazım.

bu da ölü fiyat yani. 3-4 fk'yı hakediyor bu şirket.

şimdi kimse bilmiyor ama yakında herkes sıraya girecek,böyle bir matematik olamaz çünkü"yatırım tavsiyesi değildir"
     Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Hissede Hayek ten baska yatirimci yok herhalde.Oda satip cikmis gorunuyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

600 milyon kar gelecek şirketin, piyasa değeri 420 milyon olur mu yahu ? ölüsü 2 fk olsa (ki 2 fk nedir, 2 yıllık kar demektir) piyasa değerinin 1.2 milyar yani 4.50 olması lazım.

şimdi kimse bilmiyor ama yakında herkes sıraya girecek,böyle bir matematik olamaz çünkü"yatırım tavsiyesi değildir"
    Sayin Hayek firsat kolluyorum almak icin derken? Buyrun alin mademki ciddi bir potansiyel var.Baska nasil bir firsat bekliyorsunuz?

aldım zaten , ifade ettim.

ama bazı şeyler için zamanlama çok önemli.

bakın şu anda tek ben yazıyordum. 2 kişi olduk !
    Sayin Hayek firsat kolluyorum almak icin derken? Buyrun alin mademki ciddi bir potansiyel var.Baska nasil bir firsat bekliyorsunuz?
    "yatırım tavsiyesi değildir"

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

Önemli olan tahtacı. Paylaşmayı seviyimi sevmiyimi.

Seviyise gelem...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

sen işini bilirsin
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Önemli olan tahtacı. Paylaşmayı seviyimi sevmiyimi.

Seviyise gelem...

6.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sen işini bilirsin
    Eyvallah, da hissenin karbon ayak izinde Galipçiğim varsa tehlikeli sulardayız demektir. Bunu da sen bilirsin hocam.

Valla, Muratçığıma hiç benzemez ara ara posta koyuyorduk ona, ama burada o iş zor.
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

ağa gideli çok oldu
     Alıntı Originally Posted by Hissedarxd Yazıyı Oku
    Eyvallah, da hissenin karbon ayak izinde Galipçiğim varsa tehlikeli sulardayız demektir. Bunu da sen bilirsin hocam.

Valla, Muratçığıma hiç benzemez ara ara posta koyuyorduk ona, ama burada o iş zor.

sanırım beklediğimiz fırsat yarın bize altın tepside sunulacaktır. bu hafta alımlarımı tamamlar, sonra da ekranı kapatırım nasipse"yatırım tavsiyesi değildir"

1 Mart günü 0.68 fk ve 0.39 pddd olduğu zaman tekrar bakarız.
    Son düzenleme : hayek; 18-01-2022 saat: 21:33.

Sayfa 507/520 İlkİlk ... 7407457497505506507508509517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •