Sayfa 53/520 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 417 - 424 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. sayın vahşi kurt elimizdekileri burdan vermek istersek aracı kurumu arayacağız söyleyeceğiz de mi. bir de şunu merak ediyorum buraya satış vermek istediğimiz fiyatı verebiliyor muyuz yoksa en son ki kapanış fiyatı mı geçerli. tabiki cevabı bilen başka arkadaşlar varsa onlarada soruyorum sağolun. kapta göremedim gerçi

2. Beter olsun bu acikcilar biz kendi paramizla yatirim yapalim elin oğlu olmayan parayla kazanmaya kalksın

3. Ya açıkcida kendisiyse? Kafamda deli sorular

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by yerol1234 Yazıyı Oku
    sayın vahşi kurt elimizdekileri burdan vermek istersek aracı kurumu arayacağız söyleyeceğiz de mi. bir de şunu merak ediyorum buraya satış vermek istediğimiz fiyatı verebiliyor muyuz yoksa en son ki kapanış fiyatı mı geçerli. tabiki cevabı bilen başka arkadaşlar varsa onlarada soruyorum sağolun. kapta göremedim gerçi
    Açıkçıya kiralayabilirsiniz istediğiniz faiz oranı üzerinden, açıkçılar almak isterse aracı kuruma talimat verip fiyat konusunda anlaşmaya göre virman yapılabilir.

5. bazıları olay açıkcı olayı değil dese de bayağı açıkçı sorunu konu anlaşılan. kendi kendilerini sarmala sokmuşlar alamadıkça daha artıyor arttıkça daha da alınamıyor gibi anladım. sonu hayrola

6.  Alıntı Originally Posted by VAHŞİ KURT Yazıyı Oku
    Açıkçıya kiralayabilirsiniz istediğiniz faiz oranı üzerinden, açıkçılar almak isterse aracı kuruma talimat verip fiyat konusunda anlaşmaya göre virman yapılabilir.
    tahta kapalıyken kiralama olmuyor dedi aracı kurumdaki dün sorduğumda bir daha sorayım bari

7.  Alıntı Originally Posted by yerol1234 Yazıyı Oku
    tahta kapalıyken kiralama olmuyor dedi aracı kurumdaki dün sorduğumda bir daha sorayım bari
    Öyle dedilerse doğrudur, bazı banka kurumları virman ada izin vermiyormuş, normalde virman yapılabiliyor.

8.  Alıntı Originally Posted by VAHŞİ KURT Yazıyı Oku
    Takas tarihi 2018-03-08
    açıklamalar
    açıklama takasbank nezdinde henüz
    yerine getirilmeyen bir yükümlülük dolayısıyla oluşan temerrüt açığını
    kapatmak üzere ozgyo.te pay sırasında temerrüt alışı yapılacaktır.
    Temerrüt alışının takası bugün (08/03/2017) gerçekleşecektir. Satış
    emirlerinizi ilgili pay sırasına girebilirsiniz.
    Temerrüt tahtasına baktim

En iyi satış. 7.85

Satmak isteyen yazsın...

Sayfa 53/520 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •