Sayfa 61/520 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 481 - 488 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. iyi de bu temerrüt olayı tamamlandı deyince kimsenin açığı kalmadı anlamına gelmiyor muydu açıklar devam mı ediyor . vallahi kafam karıştı sonu hayrolur inşallah.

2. Kardeş, yanlış anlamışsın. Gülücüğüm sana değil, yerol arkadaşa idi (yanlış anladığı için olayı)

Dalga geçme niyetim yoktu. Allah kurtarsın sizi ne diyeyim ..

Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Ayrıca sonunda ki gülücük ifaden de sanki dalga geçiyor havan varya “ benim hakkımda kim ne düşünüyorsa Allah ona 10 katını nasip etsin derim” daima...

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu hisse de ne olduğu belirsiz Spk nın ne yaptığı da belirsiz olan bizim gibi küçük yatırımcı ya oluyor bizde birlik olamıyor bunların kölesi oluyoruz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Kardeş kusura bakma da, demeden edemedim. Elinde olmayan bir hisseyi açığa satmak yatırımcılık mı oluyor?

Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Bu hisse de ne olduğu belirsiz Spk nın ne yaptığı da belirsiz olan bizim gibi küçük yatırımcı ya oluyor bizde birlik olamıyor bunların kölesi oluyoruz

Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by faruko Yazıyı Oku
    Kardeş kusura bakma da, demeden edemedim. Elinde olmayan bir hisseyi açığa satmak yatırımcılık mı oluyor?
    Borsa da açığa satış teminatla olur teminatın varsa satabilirsin aynı hisse alabildiğin gibi yani gayrimeşru bir iş değildir. Ayrıca ben açığa sürekli satan bir yatırımcı değilim sadece bu tahta da satmış bir kimseyim. Ve Perşembe günü 6.58 den verilmesine rağmen temerrüd alışı yapmamış hisse kiralayarak kapatmış bir kimseyim. Benim gibi başka var mı onu da bilmiyorum. Buraya da benim gibi kafası karışmış olup iyi karı bulunan ve sayamadığımız İçin strese giren ve benim gibi kafasından silmek isteyen bir kimse olursa kapatıp geçmeyi düşünerek yazdım. Çünkü kumar oldu resmen Spk vaktinde müdahale edip kredili satışlara ve açığa satışa kapatsaydı böyle tavan tavan gitmez ve dönüşü de sert olmaz kimse fazla kaybetmezdi. Çıkacaksa ağır ağır çıkar dönerkende ağır ağır dönerdi. Ama şimdi hiçbir şey belli değil. Çünkü marj açık Çarşamba 8tl de açabilir 3 Tl de. Çünkü altta da üstte de sınırlama Yok deniyor. Bende tam bilmiyorum... Bekleyebilirim. Allah’ a hamdolsun. Önceden kazandıklarımız var ama kumar oynamak istemiyorum. Resmen kumara dönüştü.

Böyle bir şey olabilir mi yatırımcının kaybetmesi kazanması Spk nın 2 dudağı arasında bir durum kumar değilde nedir ? Yahu

7.  Alıntı Originally Posted by TGT Yazıyı Oku
    Borsa da açığa satış teminatla olur teminatın varsa satabilirsin aynı hisse alabildiğin gibi yani gayrimeşru bir iş değildir. Ayrıca ben açığa sürekli satan bir yatırımcı değilim sadece bu tahta da satmış bir kimseyim. Ve Perşembe günü 6.58 den verilmesine rağmen temerrüd alışı yapmamış hisse kiralayarak kapatmış bir kimseyim. Benim gibi başka var mı onu da bilmiyorum. Buraya da benim gibi kafası karışmış olup iyi karı bulunan ve sayamadığımız İçin strese giren ve benim gibi kafasından silmek isteyen bir kimse olursa kapatıp geçmeyi düşünerek yazdım. Çünkü kumar oldu resmen Spk vaktinde müdahale edip kredili satışlara ve açığa satışa kapatsaydı böyle tavan tavan gitmez ve dönüşü de sert olmaz kimse fazla kaybetmezdi. Çıkacaksa ağır ağır çıkar dönerkende ağır ağır dönerdi. Ama şimdi hiçbir şey belli değil. Çünkü marj açık Çarşamba 8tl de açabilir 3 Tl de. Çünkü altta da üstte de sınırlama Yok deniyor. Bende tam bilmiyorum... Bekleyebilirim. Allah’ a hamdolsun. Önceden kazandıklarımız var ama kumar oynamak istemiyorum. Resmen kumara dönüştü.

3 TL yada 8 TL nasıl oluyor anliyamadim hocam

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. http://eymclub.blogspot.com.tr/2018/...-gunu.html?m=1

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 61/520 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •