Sayfa 482/520 İlkİlk ... 382432472480481482483484492 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. dike dike döndüreceksin

2. arkadaşlar şirketin büyük ortaklarının hareketine karşı geçen yılki duruma düşmemek için şimdiden kayseriler önlem alıyor. en azından bak yukarı götürür benim elimdeki kağıtlara göz dikersen 250 milyon daha sermaye arttırırım diye şimdiden göz dağı veriyor. bu durumda kağıdın önünü kesmiş oluyor. Kayserililer kağıtta hareket istemiyor 29 milyon adet piyasada alsın satsın buralarda oyalansın diyorlar. benim takastan para bugün geldi fona geçtim .bakalım 30 Kasımdan sonra ne olacak. YTD.

3.  Alıntı Originally Posted by çarşamba55 Yazıyı Oku
    arkadaşlar şirketin büyük ortaklarının hareketine karşı geçen yılki duruma düşmemek için şimdiden kayseriler önlem alıyor. en azından bak yukarı götürür benim elimdeki kağıtlara göz dikersen 250 milyon daha sermaye arttırırım diye şimdiden göz dağı veriyor. bu durumda kağıdın önünü kesmiş oluyor. Kayserililer kağıtta hareket istemiyor 29 milyon adet piyasada alsın satsın buralarda oyalansın diyorlar. benim takastan para bugün geldi fona geçtim .bakalım 30 Kasımdan sonra ne olacak. YTD.
    yani Galip iyi korkmuş demek istiyorsun

İnşallah Küçük yatırımcı dökülmemiştir.

5. Geçmiş yılların karı, yedekler ile 9 aylık karın toplamı 180.707.865 tl 4. dönem bilançoda iyi gelirse bedelsiz olayı yolda gibi*haber olumlu yansır*yatırım tavsiyesi değildir.

6. Bedelsiz potansiyeli var ikken bu sefer bedellsizi bırakıp bedelli olmayacagını düşünüyorum bunu spk da kabul etmez onun için rahat olmakta fayda var pazartesi yukarı hareket bekliyorum hep birlikte izleyecegiz kimbilir belki tavan gelir yatırım yavaiyesi değildir.
    Son düzenleme : metinmetin; 16-11-2019 saat: 10:29.

7. Ortada sermaye artirimi ile ilgili yonetim kurulu karari var spk müracaat edecekler. Spk müracaatindan büyük bir ihtimalle 1 ay sonra karar cıkara ha bu arada bedelli mi bedelsiz mi orası meçhul sirketdeki gecmis yillarin karı, yedek vs işin işine girer ise benim tahminim % 70 bedelsiz % 30 bedelli gibi bakip görecegiz. Onun için bu sermaye arttırimi olumlu görüyorum Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by metinmetin Yazıyı Oku
    Ortada sermaye artirimi ile ilgili yonetim kurulu karari var spk müracaat edecekler. Spk müracaatindan büyük bir ihtimalle 1 ay sonra karar cıkara ha bu arada bedelli mi bedelsiz mi orası meçhul sirketdeki gecmis yillarin karı, yedek vs işin işine girer ise benim tahminim % 70 bedelsiz % 30 bedelli gibi bakip görecegiz. Onun için bu sermaye arttırimi olumlu görüyorum Yatırım tavsiyesi değildir.
    Bilmediğiniz konularda lütfen yorum yapmayın.
    Kayıtlı sermaye artırımı kararı almak bir artırım yapacağı anlamı taşımaz.
    Süresi ve limiti doldumu şirketler bu kararı alır ve genel kurula getirirler.
    Bilinçli ve mantıklı ayrıca prosuduri bilerek yazalım.
    Kayıtlı sermaye artırımı yapmak bedelli veya bedelsiz sermaye artırımı yapılacak anlamı taşımaz.
    Bilmeyen yazmazin ve sussun

Sayfa 482/520 İlkİlk ... 382432472480481482483484492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •