Sayfa 35/520 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 273 - 280 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    Yerine getirilmeyen yükümlülük nedeniyle Özderici GYO hissesinde temerrüt alışı olacak
    Özderici GYO hissesi temerrüde düştü. Yerine getirilmeyen yükümlülük nedeniyle OZGYO.TE işlem sırasında temerrüt alışı yapılacak.

http://www.borsagundem.com/haber/o-h...ilacak/1283045
    Hala açıkçılar ve açığı kapatmadılar mı demek bu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Tavanda ne var arkadaşlar teşekkürler

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by coskunbenli Yazıyı Oku
    Tavanda ne var arkadaşlar teşekkürler
    saat 15:08 itibariyle tavanda 566 bin lot var...

4.  Alıntı Originally Posted by hisseci Yazıyı Oku
    saat 15:08 itibariyle tavanda 566 bin lot var...
    Eyvallah hocam teşekkürler

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. eykiti acem şah ne hisseler yazmış
    duacıyız

6.  Alıntı Originally Posted by Ytdky Yazıyı Oku
    Way Galip Bey 3-4 kez ozgyo girdi 2.30 2 lere getirdi ve hep 1.50 ye getirtti hisseyi.Operasyon öncesi Mepette alıyorum dedi kyyi oraya çekti pompaladı sonra gümletti hisseyi sonraki gün euhol alıyorum dedi ozgyo ile aynı gün tavan yaptı ertesi gün ozgyo tavan euhol ky ye geçirdi.Demek ki neymiş bir hisse yükseltilirken bir çok hisseyi yükselteceksin ki dikkati dagitacaksın aynı zamanda aldığı hisseleri satarak da kyyi korkutacaksın.Filmlerde olur ya hani patron veya devlet yöneticisi siyah Mercedes e biner aynı araban 5-6 tane vardır ama sadece birinde asıl adam vardır şaşırtmacaya bak.Hepsi farklı yola gider hangisini takip edeceksiniz.
    Bundan 3 ay önce Cemaş hisse alıyorum bildirimi yaptı Rıza ne yaptı kâğıt yukarı giderken alım bildirimi ile kağıt 2.60 dan 1.30 Lara geldi brüte girdi.Milleti zararla çıkarttılar hisseden bekleseydiler kar ile çıkacaklardı.Bunlar Borsacı değil manipülistçiler borsadaki dolandırıcılar.En azından taktiğini öğrendiniz.
    Çok iyi analiz etmişsin adam dikkati dagatip başlamış olaya.hakikaten prof bu galip.alkisliyorum

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. bu hissede brüt takas yok galiba benim hisse %20 çıksa brüt takas gelir hemen

8. virmanlar başlamış artık..mal basmak için hazırlıklar yapılıyor...gibi..ytd

Sayfa 35/520 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •