Sayfa 324/520 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Sayın hceylan varmı sende hısse... Aldınmı... Birde yatırım yaptım diyenlere bir sözüm var madem yatırım yaptın bu acele nıye sabret bakalım... Zaten diplerde hısse...
    sayın kwon3 hiç emin değilim dipte olduğundan .. kağıdım olmasa dip derdim belki ama .. o kadar çok taban yedim ki dip neresi bilemiyor insan ?? temkinli davranın.. hırs yapmadan fevri olmadan hareket edin.. diyeceksiniz ki iyilik meleği misin ? vallaha şeytan da bir melek neticede.. size değil ama şu insan müsvettesine okuyan adamlarına bir çift lafım var ..
    size göre belki karıncayız evet ama ,, biz yolda yürürken karınca ezmemeye çalışırız.. sana göre küçük yatırımcıyız ama ,gönlü o kadar büyük ki bu ky denen sana göre kıymetsizlerin, kazanırken herkes kazansın ister , kaybedince ben yandım kimse yanmasın der bu karınca milleti .. !! tweet ya da kısa mesaj müslümanı hiç değil bu topluluk bunu da bil istedim !!!
    çok ağladın madem niye aldın ? kafana silah mı dayadı diyenlere ; arkadaşım zarar bu işin özünde mevcut bir olay..
    FAkat hangi hisse hangi yatırım ya da hangi sanal para ,, 16 da birine bu kadar hızlı düşer.. bak yarı yarıya düşebilir.. üçte birine de inebilir. sabır gerekir.. ama 16 da 1 .. yuh artık !!
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.. kimse etki altına da girmesin. kendiniz karar verin !!!
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.. kimse yazdıklarımdan ötürü beni sorumlu tutamaz..

2. kusura bakmasın sayfa sakinleri.. ancak yazarak deşarj oldum işte. anlayın.. gece uzun nihayetinde.. herkes Allah a emanet olsun.. bol kazançlı , herşeyden öte az stresli yatırımlar dilerim hepinize.. hayırlı geceler.. dilerim üzüldüğümle kalırım.. YTD
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.. kimse yazdıklarımdan ötürü beni sorumlu tutamaz..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,704
    Son 3 yılın 2 yılında 60-80 kuruş larda dolanan hisse düşük sayılabilecek işlem hacimleriyle 11,45 TL yi görmüş. Bu durumda yaşanan büyük düşüşte en yukarıyı baz almak doğru olmaz bence. sanki çıkışın başladığı yere dönmüşüz gibi. aynı avgyo da olduğu gibi..

4. Adam bu fiyattan mal veriyor, bu insanı korkutuyor. Adam götürme niyetinde olsa tabandan mal aldırır mı?
    Elindeki malı da gördük. Bu arada ben de almaya başladığim zamandan beri üstüme 5 taban yedim. Taban yedikçe az az alıyorum, ama enaz 1 ya da 2 taban daha var gibi. Sonrası Allah Kerim ama elindeki malı da gördük. Madem malın tamamını bu fiyattan bile boşaltmak bu adama karliysa hepsini boşaltmadan da alıp götürmeyecektir. Bize 90 kuruslardan verdiği malı da daha yukardan niye alsın. O da ayrı konu, velhasıl bu tabana kitlemeleri beni korkutuyor.

5. 160 . sayfada mepet ve ozgyo nun grafik benzerliğini eklemiştim. operasyon, fiyat dahil büyük benzerliğe sahipti.bu sayede iki günde % 100 e yakın kar yaptık. 1.10 u ilk görüp, yaklaşık 2.50 ye çıktığında, normal olan 2-3 tl arası galibin malı piyasaya verip gitmesi olurdu.tekrar 2.5 tl ye sündürüp ışık hızıyla 1 tl lere getirmesini ,kafasına tekrardan bedelli yememek için yapıyor diye düşünmüştüm. hafif 1 tl altında gezdirecek diye bir beklentim vardı.( 0.90- 1.00 tl). 76 taban sürpriz olsa da, galibin işlemlerinin büyük çoğunluğunun metroyla paslaşma olduğunu daha önceden defalarca gördüğümden , maldan çıkıyormuş gibi algılamadım. adamın kendisi normal olmadığından işlemleri de normal değil tabi ama bu sarsıntılı hareketlerden sonra bu hisse serumla yatar uzun süre, hoplama zıplama mazi olur.

6. 25 milyon lotu ky alacak degil ya sonucda

G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by kuralkan Yazıyı Oku
    25 milyon lotu ky alacak degil ya sonucda

G7-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    3.5 kademe ciksin herkes atlar malesef

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by BMW23 Yazıyı Oku
    Cemasta aynisi oldu 0,7den 0�9a tepki alışı oldu.. sonra 0,8... bu cacık kagit mecburen toparlayacak...
    Ordaki hareketi iyi yakalmıştım. Burda da yakalarız dedik, Ordan ettiğimiz karı buna verdik

SM-G900H cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 324/520 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •