Sayfa 288/520 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

Iberetanin pazarladigi cema.s hissesine bakin patron elindeki butun kagitlari satti ve kamuoyuna kakaladi. Sonuc ne filli dolasimina bakin yuzde 97.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Benim için , hata yaptığımı düşünmem için çok erken. Daha , hisseyi 0,96 TL. den Cuma günü aldım. 40.000 hissede, anında 800 TL. zarar ettim. Ama önümüzdeki günler neyi gösterir bilemeyiz. Moralim bozulmadı değil. Para kolay kazanılmıyor. Alırken , düşündüğüm şey , artık düşüşü sonlanır ve aynı seansda para kazanırım şeklindeydi.
    Dostum sen bizden iyisin tabi sende hisse adeti fazla,bende 15 bin var sende 40 bin yalnız benim maliyet 1.06,ilave etmeye korkuyorum maliyeti 1 e çekecektim ama beklemeyi tercih ettim bakalım p.tesiyi görelim duruma göre artık
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

3.  Alıntı Originally Posted by selimsen Yazıyı Oku
    Senedi tanıyan arkadaşlardan soralım.Buralardan alınır mı?
    Evet , alınır desem , bazıları tarafından pazarlamacı damgası yiyiyorum. Ben ne diyeceğimi şaşırdım.

4.  Alıntı Originally Posted by lodosum Yazıyı Oku
    Galib yanlış adama catti galipde zor durumda istiraki olan avrasyadaki mallari sifirladi ama metro holdingin 50 milyondan fazla hissesi daha duruyor takasta.Birde zamaninda 6 li fiyatlardan hisseleri sattim diyip algida bulunmustu. Satan bellide alan kim alanda kendi firmasi muhtemelem bunlarda tuzak bitmez

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Muhtemelene gerek yok.takasda yazıyor işte alanı..Türkiye metro satmış Gürcüstan Metro almış.otel aldı orda karşılığında 50 milyon lotu 6 tl den verdi..
    Türkiye karlı..Gürcistan zararlı

5. Bu kadar karanlık atmosferde herkes aşağı beklerken..düşünün bi ne olabilir

6.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Evet , alınır desem , bazıları tarafından pazarlamacı damgası yiyiyorum. Ben ne diyeceğimi şaşırdım.
    Bence alınır dememelisin çünkü ne olacağını sende bilemezsin bende bilemem alınır dersin gün sonu 92 olursa sana çatarlarbırak kim naparsa yapsın baksana hissede acayip ky var ve maliyetler genel anlamda 1.10 altına çekilmiş durumda
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

7.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Dostum sen bizden iyisin tabi sende hisse adeti fazla,bende 15 bin var sende 40 bin yalnız benim maliyet 1.06,ilave etmeye korkuyorum maliyeti 1 e çekecektim ama beklemeyi tercih ettim bakalım p.tesiyi görelim duruma göre artık
    Ben de , önce 1,05 TL. den almaya başladım. Fiyatı düştükçe , başka hisselerimden satarak daha da fazla almaya başladım. Maliyetim 0,97 yada 0,98 de olabilir. Tam hesaplayamadım. O gün o kadar çok işlem yaptım ki beynim döndü.Günün sonu da hüsranla bitti. Hissenin 0,94 TL. den kapanmasıyla da 800-1600 TL. arası bir zarar yazdım.

8.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Ben de , önce 1,05 TL. den almaya başladım. Fiyatı düştükçe , başka hisselerimden satarak daha da fazla almaya başladım. Maliyetim 0,97 yada 0,98 de olabilir. Tam hesaplayamadım. O gün o kadar çok işlem yaptım ki beynim döndü.
    Ben bu hisseyi 2.50 de al sat yapmaya başladım,maliyetim totalde 0.80 falandır,anlatsam roman olur 2.50 den almaya başladım hisse 1.13 e düştü,maliyeti 1.90 lara çektim tek fiyatlı çıkışta 2.48 den verdim,bidaha girmeyecem dedim ama takibi bırakmadım almadım almadım dayanamadım 1.30 girdim 35 verdim 50 ye gitti şansa,22 girdim 26 verdim,10 aldım 12 verdim,en son 1.10 aldım aşağı verdi,1.03 aldım aşağı verdi 1.09 görmüş ben görmedim yoksa basar geçerdim
    Maliyeti biraz daha düşürüp kaçma derdindeyim,tabi izin verirlersr
    Çünkü işlem hacmi böyle değildi önceki operasyonla şimdiki bir değil o zaman galip satmamıştı,satış için operasyon başlatıp 2.50 ye taşıttı birilerine
    Şahsi düşüncelerimdir.ytd

Sayfa 288/520 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •