Sayfa 146/520 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    galip yaklaşık raporu yayınladıgı 2017. mart ayında hısse ıle ılgılenmeye basladı ancak operasyonu 2018 yılı bası ıtıbarıyla baslattı..sonuc bu hısselerın metroya malıyetı
    1,5 -2 bandı dıye dusunuyorum
    https://www.directupload.net/file/d/...8dnmrw_pdf.htm
    Peki ustam sen öle zannet saf ve temiz diygularinla.hisseyi toplamadan girismezler almaya.1 TL ye kadar toplayanda çakallar toplayabildilermi operasyon başlar galip bu tahtadanda ceza yer bence.

asla yatırım tavsiyesi değildir.kendi düşuncelerimdir.benim yorumlarımla alım satım yapan zarar eder.

2. METRO TİCARİ VE MALİ YATIRIMLAR HOLDİNG A.Ş.
    METRO

İmzalı GörüntüleBildirimlerFinansal TablolarHak KullanımlarıGönderim Tarihi
    17.10.2018 16:38:28

Bildirim Tipi
    ÖDA

Yıl
    -

Periyot
    -

Özel Durum Açıklaması (Genel)A+ A-

Özet BilgiPay alım satımından elde edilen kar hakkında
    İlgili Şirketler
    [OZGYO]
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Şirketimiz portföyünde bulunan 50.000.000.-Adet Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.(OZGYO) paylarının alım ve satımından 221.763.290,35 -TL kar etmiştir.
    Kamuoyuna duyurulur.
    Saygılarımızla.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

BİRDE BOYLE BİR ACIKLAMA VAR. METRO YATIRIM BIZ MALI SIRKETLERIMIZE DAGITTIKTAMI BU KARI ETTIK DIYOR ANLAMADIM.. EGER BOYLEYSE METROYATIRIM(MTRYO) IHYA OLMASI LAZIM?????

''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

3.  Alıntı Originally Posted by hisseci_amca Yazıyı Oku
    Galibin maliyeti 0.68 den başlamıştır almaya bedelliler 1 TL den geldi .5 ler 10 lardan satan ky varmı kendi hisselerini başka kurumdaki kendi hesaplarına satarak yükselttiler.yani maliyet 1 TL lerde falandır sanırım.burda patronla aralarında ne geçiyor anlaşmalı desem hiç öle görünmüyor sürtüşme olduğu kesin.galip 1 TL'ye yani maliyetine buradan bu kadar lotu zor çıkar.hisse en çok düşerken pazarlanir.asla ve asla ytd değildir.seneryo ve kurgudur

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

sizin o 0,68 ler dediginiz rakam bolunmus fıyatlı grafıktekı rakamlar...
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    METRO TİCARİ VE MALİ YATIRIMLAR HOLDİNG A.Ş.
    METRO

İmzalı GörüntüleBildirimlerFinansal TablolarHak KullanımlarıGönderim Tarihi
    17.10.2018 16:38:28

Bildirim Tipi
    ÖDA

Yıl
    -

Periyot
    -

Özel Durum Açıklaması (Genel)A+ A-

Özet BilgiPay alım satımından elde edilen kar hakkında
    İlgili Şirketler
    [OZGYO]
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Şirketimiz portföyünde bulunan 50.000.000.-Adet Özderici Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.(OZGYO) paylarının alım ve satımından 221.763.290,35 -TL kar etmiştir.
    Kamuoyuna duyurulur.
    Saygılarımızla.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

BİRDE BOYLE BİR ACIKLAMA VAR. METRO YATIRIM BIZ MALI SIRKETLERIMIZE DAGITTIKTAMI BU KARI ETTIK DIYOR ANLAMADIM.. EGER BOYLEYSE METROYATIRIM(MTRYO) IHYA OLMASI LAZIM?????

Anlamak istemiyorsun metro holding diğer şirketlerini zarara uğrattı bu şekilde.sen 1 sirketinle 1 TL olan maliyetli malını diğer şirketine 10 TL ye satiyon.yatirimciyi sogusleme planiydi bunu duyan ky altın bulduk zannetcekti ozdericilerin müdahalesi bence çok büyük ky soyulma hareketini önledi.bu hisseleri diğer şirketlerine fahiş fiyata satma olayında SPK ortaklık yapısına bakar bakması lazım bence eğer sattığı şirketlerde galibin ortaklık payı çoksa eyvallah.ama sattığı şirketlerde ortaklık payı az satan şirkette ortaklık payı çoksa bu serefsizliktir. Nitekim bakmadım ama bence oledir bunlaar hep menfaatini düşünür.

asla yatırım tavsiyesi değildir.kendi düşuncelerimdir.benim yorumlarımla alım satım yapan zarar eder.

5. Hareket var gibi takas paylasabilecek varmi

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by hisseci_amca Yazıyı Oku
    Anlamak istemiyorsun metro holding diğer şirketlerini zarara uğrattı bu şekilde.sen 1 sirketinle 1 TL olan maliyetli malını diğer şirketine 10 TL ye satiyon.yatirimciyi sogusleme planiydi bunu duyan ky altın bulduk zannetcekti ozdericilerin müdahalesi bence çok büyük ky soyulma hareketini önledi.bu hisseleri diğer şirketlerine fahiş fiyata satma olayında SPK ortaklık yapısına bakar bakması lazım bence eğer sattığı şirketlerde galibin ortaklık payı çoksa eyvallah.ama sattığı şirketlerde ortaklık payı az satan şirkette ortaklık payı çoksa bu serefsizliktir. Nitekim bakmadım ama bence oledir bunlaar hep menfaatini düşünür.

sayın hisseci sanın anladıgın kadar benim bilmişliğim var...(BİRDE BOYLE BİR ACIKLAMA VAR. METRO YATIRIM BIZ MALI SIRKETLERIMIZE DAGITTIKTAMI BU KARI ETTIK DIYOR ANLAMADIM.. EGER BOYLEYSE METROYATIRIM(MTRYO) IHYA OLMASI LAZIM?????)

benım YAZDIGIMI TEKRAR EDIP anlamak ıstemıyorsun deme bende aynı seyı yazıyorum...

7. Kardeşim bilmisligin varsa var.metro ortağı olduğu şirkete borcunu 1 TL den aldığı hisseyi 5 TL ye satarak ödemiş.ole böle işte ne ihyası sahtekarca isler.muebbet hapis cezası olan ve yurt dışına kaçan bir adam.tarihinde temettü mu dağıtmış burda millletin aklına giriyon.ben hissede deilim bir uyarı için yazdim .

8.  Alıntı Originally Posted by hisseci_amca Yazıyı Oku
    Kardeşim bilmisligin varsa var.metro ortağı olduğu şirkete borcunu 1 TL den aldığı hisseyi 5 TL ye satarak ödemiş.ole böle işte ne ihyası tarihinde galip 1 kuruş temettü mu dağıtmış burda millletin aklına giriyon.ben hissede deilim banane bir uyarı için yazdim .5 gündür yazacaktım

sayın hisseci amca..neyin aklına giriyorum...aynı seyi yazıyorum..sen acıklamamı evırıp cevırıp..aynı seyı baska sekılde yazıyorsun..bız bu hıssede 1,20 cıvarında acemsah donemıde aldık tututuk ..ve 2.50 cıvarı sattık gıttık..bu ozgyo sayfası metro grınce benım ıcın kapandı.metroyu da ozgyo guzel tokatladı..metro yatırım aldıgı hısselerıde buyuk bır ıs yapmıs gıbı kendı sırketlerımıze sattık deyıp 221 mılyon kar ettık dıyor..aslında burda dıger sırketlerını tokatlayıp sag cepten sol cebe para transferı var. bır sekılde dıger sırketlerını metro yatırıma borclandırıyor yada ordakı karları metroyatırıma topluyor...sonuc oda olsa buda olsa metro GUZEL TOKATLANDI.

Sayfa 146/520 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •