Sayfa 268/520 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. Bu hissenin yükselmesi için Galip e ihtiyacı yok. Mali durumu süper. 0,94 TL. ye , bu hisse bedava.

2.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Değerli kağıt sürekli yükselir,sürekli aşa gelmez.cümlelerinizde mantık hatası var kimsenin kağıdı toplama gibi bir derdi yok bence yönlendirme yapmayın
    Yönlendirme , fiyatı şişen hissede yapılır. 9 Aylık bilanço herşeyi özetliyor.

3.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Bu hissenin yükselmesi için Galip e ihtiyacı yok. Mali durumu süper. 0,94 TL. ye , bu hisse bedava.
    Neye göre bedava, adam kademede verdikçe veriyor bedava olsa fiyat bu kadar baskılar mı, hep gaz veriyorsun ayıp.

4.  Alıntı Originally Posted by 700 cü Yazıyı Oku
    Neye göre bedava, adam kademede verdikçe veriyor bedava olsa fiyat bu kadar baskılar mı, hep gaz veriyorsun ayıp.
    gaz alma kardeş o zaman...sen de alacak adamı caydırmaya çalışma o zaman...en iyisi kimse bir şey yazmasın...siteyi de kapatalım gitsin...yakın zaman önce 10 tl değil miydi bu...isteyen alır isteyen almaz...herkes yazsın...

5.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Hep aynı terane satıyo satıyo düşük gösterip sonra daha aşağı basıyo 1.64 e kadar tepki yapıp 1.54 e tek kalemde bastı şimdi 1.51 den güzel yemliyo
     Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Uyanıkları fena çarpıyor galip
    1.52 indi şerro işte kazık çaktılar yine
    1.60 a indi hala yemlemeye devam şu ky akıllanmaz.parasını seve seve ben yiyemedim al sen ye diyenlerden geçilmiyor
    Keklenmeyin diyoruZ sabah 1.63 gazlaama sonra 1.52-53 gazlama vee 1.39 taban
    Geçen hafta çok uyardık milleti ama dinleyen oldu mu bilmiyorum.hipnoz ettiler insanları seve aseve parasını bu yankesicilere veriyorlar sözün bittiği yerdeyiz artık

6.  Alıntı Originally Posted by 700 cü Yazıyı Oku
    Bilançoya göre , bedava. Milleti dökmek için baskılıyor. Kimin ayıp ettiği ileride anlaşılacaktır.

7. By akıl Bak dostum sen bir zavallısın.kapıdı 2 ve üstünden pazarlasaydın en azından sana akıllı uyanık diyebilirdim çünkü buralar artık kağıdı pazarlama yeri değil alan aldı zaten kazığı yedi sen neyin derdindesin.bedavada ondan mı 0.95 e habire satıcı gelip duruyor satan kim ky enayi mi buradan kağıt satsın ancak alır

8.  Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    gaz alma kardeş o zaman...sen de alacak adamı caydırmaya çalışma o zaman...en iyisi kimse bir şey yazmasın...siteyi de kapatalım gitsin...yakın zaman önce 10 tl değil miydi bu...isteyen alır isteyen almaz...herkes yazsın...
    Sağol , İberata kardeş. Durumu çok güzel özetledin.

Sayfa 268/520 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •