Sayfa 492/520 İlkİlk ... 392442482490491492493494502 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by mek13 Yazıyı Oku
    Hocam konuşmayalım da gitsin işte ne güzel. Konuştuğumuz gitmiyor. Ölü taklidi yapıyorum ben de.
    Tamam pekiii

2. uzun zamandır yazmadım. ama bu açıkçıları bir gün galip bir köşede kıstıracak kağıt 7,50 ye gidecek. gözünüzden bir kova yaş gelecek. bu sefer özdericide sizi kurtaramaz. çünkü sermaye artırımına onay verilmedi. demedi demeyin. bugün yine kağıdı 2,06 dan 1,92 ye güzel bastınız. ama tekrar söylüyorum galip abim sizi bir köşede kıstırması yakındır. YTD.

3. cuma 10 milyonluk pazartesi 8 milyonluk açığa satış yapılmış. piyasada dolaşan hisse belli bunun büyük kısmı metro grubunun elinde ve gürcistan firmasında .Hatrı sayılır kısımda bende şimdi rakamı buraya yazmayayım, açıkçılar bir yakalanırsa gürcistana giderler hisse sat biz alalım diye. bana gelirlerse pazarlığa açığız 10 liradan veririm. YTD.

4. bakıyorum borsa 0,50 lik aşağıya sarkınca hemen satıcılar faaliyete geçiyor. biz 0,67 den beri burdayız. bana borsadan nasıl yıllık 400 bin kazanıyorsunuz diyorlar sabır sabır sabır diyorum. yatırımcı olacaksın günlükçü değil. günlükçü olursan üç kademe kara satar ertesi gün 5 kademe zarara satarsın bakiyen erir durur. bu kağıttaki hedefimi yazmıyorum ama 0,67 den bu yana satmadığıma göre düşünün bir kere. YTD.

5. çok geride kaldı...3,2 ye kadar sert bir hareket bekliyordum şimdilik kasıyor..ytd.....

6.  Alıntı Originally Posted by Jon wick Yazıyı Oku
    çok geride kaldı...3,2 ye kadar sert bir hareket bekliyordum şimdilik kasıyor..ytd.....
    Bugün anlamsız düştü , yükseliş trendi bittimi acaba

7. ikinin üzerinde tutunamadı ve borsanın tadı kaçtı arkadaşlar 0,67 den başladığımız yolculuğumuzu özderici ile burada noktayı koyduk. dün çıkacaktım ama 2 üzeri tutunurmu diye bekledim. citi dün 5 milyon çıkış yapınca bize de ayrılmak düştü.Borsa geçen 1,7 düşerken hisse 2,08 tavan kapattı. demek 1,66 lardan topladıklarını 2 ve üzeri boşaltma hareketiymiş. bu dünkü citi ve doçe takas değişimlerinden ortaya çıktı. Kalanlara bol kazançlar dilerim. YTD.
    Son düzenleme : çarşamba55; 30-01-2020 saat: 11:28.

8.  Alıntı Originally Posted by çarşamba55 Yazıyı Oku
    ikinin üzerinde tutunamadı ve borsanın tadı kaçtı arkadaşlar 0,67 den başladığımız yolculuğumuzu özderici ile burada noktayı koyduk. dün çıkacaktım ama 2 üzeri tutunurmu diye bekledim. citi dün 5 milyon çıkış yapınca bize de ayrılmak düştü.Borsa geçen 1,7 düşerken hisse 2,08 tavan kapattı. demek 1,66 lardan topladıklarını 2 ve üzeri boşaltma hareketiymiş. bu dünkü citi ve doçe takas değişimlerinden ortaya çıktı. Kalanlara bol kazançlar dilerim. YTD.
    Çabuk pes ettin 10 Tl den verecektin ..
    Hayaller ve gerçekler

Sayfa 492/520 İlkİlk ... 392442482490491492493494502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •