Sayfa 495/520 İlkİlk ... 395445485493494495496497505 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 3,953 - 3,960 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

2 üzerine atabilirse uzun uzun barlar görebiliriz gibime geliyor.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

2. geçen düşüşte destek olmak için aldıklarımızı elimizde tutuyoruz. bakalım yarın 2,12 üzeri atarsa devam deriz atamaz ise yeter deriz bugün özellikle 99 ve 2 ye yığmaları iyi olmadı. kağıdın ileri gitmesini istemeyen bir grup var . normalde 99 ve 2 ye milyon adetler yığılmazdı. YTD.

3. KAP'a duyuru verilmiş.
    Vergi Dairesine verilen beyana göre -25.990.143,83 TL zarar var.
    2.12 biraz hayal olur.

Gerçi beyanname ile bilanço farklı gelebiliyor ama yine de sonuç değişmez ZARAR gelir bilanço herhalde.

Yatırım Tavsiyesi Değildir

4. Yarın neler yapıcak bakalim, taban olmasinda

5. Borsada beklentiler satın alınır beklenti 2020 yılındaki düşük faiz ortamının GYO sektörüne yarayacağı...

6. Merhabalar . Ayrıntılı gelir tablosunda zarar i nasıl okudunuz . Net kar önünde eksi okuyamadım. Birçok finansal noktalarda iyileşme var . Hatta değerler çok iyi görünmekte. Ben yanlış anlamadıysam. Eğer benim okuduğum değerler net kar ise yarın çok iyi acar ...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. bu tür hisselerde kar zarar önemli deği arkadaşlar. sanki 100 milyon kar açıklasa temettü dağıtırlar mı? önemli olan hissede kimler ve ne kadar var. maliyetleri kaç. kağıt ileri gidemiyor çünkü bugün açıkçılar yine 2,04 e milyon yığdı. büyük bir alıcı olmadığı için 4 yukarı 4 aşağı günlükçülere yaradı. ancak tekrar belirtiyorum gün gelecek bu açıkçıların elinden biri bu kağıtları toplayacak.bu sefer şirket sahipleri eskisi gibi bir yılda iki defa sermaye de arttıramayacak. çünkü sermaye arttırım başvuruları reddedildi. piyasada satan olmayınca her gün tavan gider. açıkçılar alacak kağıt bulamazlar. en sonunda zararlarla kapatırlar. daha önce böyle oldu. bundan ders almamışlar. YTD. Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2,00 üzerinde tutunamıyor .
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 495/520 İlkİlk ... 395445485493494495496497505 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •