Sayfa 357/520 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Galip in , Gürcü deki şirkete 5,...TL. den 50 Milyon hisse satışı vardı. Şimdi Gürcü şirket 5 TL. den aldığı hisselerden , 24 milyon tanesini iki gün önce 0,76-0,86 TL. arası mı satmış oluyor. Bu ne biçim iş. Kafam iyice karıştı.
    Sn.By Akıl satılan sadece metrodaki hisseydi evvelsi gün 25,5 m satıldı. Bunu içinde metro gmyo nun 14 m hissesi de vardı. Halihazırda metro Avrasya investment gorgia daki 50 m lot durmakta. Metro yodaki hisseler oradan işlem yatırımcıların hisse senetleridir. Galip midir adamları mıdır. Sadece metroda mıdır, yoksa garanti, şeker, global, halk, vakıf, oyaktan iş de yapar mı bilemezsiniz. %5 altında hisseleri hiçbir zorunluluğu olmadan dağıtmış mıdır bunu da bilemezsiniz. Asıl soru dün de yazdım; neden metro 25,5 milyon lotu 0,799 ortalama ile sattı daha yukarı satmak varken ve 76dan hisse kapalıyken 14 m alınan lotu kim neden aldı. Benim aklımı kurcalayan bu olduğundan dün 5 bin zararla satmıştım hisseyi. Takaslar kesinlikle yanıltıcıdır, o yüzden takaslara aldırmayın. Alinin külahı veliye velininki aliye. Yapılan işlemlerin çok büyük kısmı al gülüm ver gülüm danışıklı mal çevirmece. Araya giren siz ben vs yatırımcıları yolma senaryoları. Umarım zararınızı çıkartırsınız ve karla satarsınız hisseyi. Ama P.tesi görüldü ki hissenin dibi yok galipte bu mal varken. Ve alıcı varken Galip de satmaya niyetliyken bu hissenin çıkması zor gibi. Galip hisseyi sattığında da bence zor gibi çünkü mal epeyce dağılmış olacak ki halihazırda da dağılmış. Galip bir ihtimal yükseltip satabilir dicem ama 25,5 m lotu neden 0,799 ortalama ile sattı. Çok çok bilinmeyenli çok çok denklem maalesef.
    Bu arada hisse 1 in altında iken bedelli bedelsiz falan olmaz arkadaşlar, bu saçmalık olur.
    Bence hissenin çıkması için patronları bir açıklama yapması, hisse alması, alımı için fon oluşturması vb. gibi pozitif bir haberin gelmesi gerek.
    Herkese bol kazançlar arkadaşlar. Dediğim gibi umarım zararlar çıkar ve kara geçilir. Hisse pimi çekilmiş el bombası misali.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2. Kısacası hissenin kaderi Galip in elinde oda hisselerini satma eğiliminde gözüküyor

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by fikret Yazıyı Oku
    Kısacası hissenin kaderi Galip in elinde oda hisselerini satma eğiliminde gözüküyor

Bu fiyatla ve bu saatten sonra bedelli olmaz eğer yaparlarsa sonu atpet alyağ gibi olur

Onbob7b

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

İlginç bir durum oldu,garanti 200 bin küsur 84 alınca, 85 e mı gifecek derken 83 leri silmişler demekki ,kendini 82,83 de buldu saniyesinde

Ib6bhbn7m

7. teşekkürler batık kardeş.inşallah yüzümüz güler.

8. İnşallah iyi olur hacım de zayıflık var sanki ama toplar bugün inanıyorum umutluyum ytd

Sayfa 357/520 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •