Sayfa 481/520 İlkİlk ... 381431471479480481482483491 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 3,841 - 3,848 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. Sermaye artırımı yapacak hisse yükselmeye başlangıç yapıyor gibi yoksa biz mi bilmiyoz....acep

30 Kasım'da şirkete 65 milyon para girdisi olacak. Önceki bedelliden topladıkları parayı aşırmışlar. Spk bunu ortaya çıkardı. Bu parayı 30 Kasım'a kadar şirkette koyacaksın denildi. Bu onun paniği bizleri silkelemek için bu haberi Kap'a attılar.

Alıntı Originally Posted by ayyıldız77 Yazıyı Oku
    Sermaye artırımı yapacak hisse yükselmeye başlangıç yapıyor gibi yoksa biz mi bilmiyoz....acep
    Bedelli yazmıyor hocam sermaye tavanını arttırmak diyor, ortada fol yok yumurta yok şu anda. Ne zaman olacağı da meçhul. 2024 e kadar diyor. Yani tamamıyla ortalığı karıştırmak için atılmış bi Kap haberi bence, bekleyelim bakalım.

4.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Bedelli yazmıyor hocam sermaye tavanını arttırmak diyor, ortada fol yok yumurta yok şu anda. Ne zaman olacağı da meçhul. 2024 e kadar diyor. Yani tamamıyla ortalığı karıştırmak için atılmış bi Kap haberi bence, bekleyelim bakalım.
    kokusu bile kağıdı düşürmeye yetiyor maalesef

5.  Alıntı Originally Posted by Muhtar63 Yazıyı Oku
    Bana sermaye artırımı kararı nerede gösterir misin? Nerede okudun? Okudugunu iyi anlayabiliyor musun? Açığa satış filan yaptın da ona mı zemin hazırlıyorsun?
    Okadar büyük borsacı olmadım ky im ama bu hisseden iyi zarar ettiğim kesin 40,000 civarı hani bedelliyi iptal edio sean sonu bilanco gönderim hisseyi, 0,6x lere sürdüğü vakit uzun zamndır takip esiyorsan bilirsin bunları kimseye al sat tavsiye etmedim dikkat edin dedim

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. haberi panik yaptırım dökmeye çalıyorsin yemezler tırrıkkkk

Alıntı Originally Posted by sussurluklu Yazıyı Oku
    kokusu bile kağıdı düşürmeye yetiyor maalesef
    Bedelsiz potansiyeli varken bedelli sermaye artıramaz.

8. taban yap ****** yiyorsa yılların acısını çıkaracağım senden😁

Sayfa 481/520 İlkİlk ... 381431471479480481482483491 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •