Sayfa 193/520 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. özdericiye mail atayım dedim arıza veriyor. 12.45 de açıklama yapmışlar. spekle hareket ediyor mu? etmiyor mu?

Geçen sefer ben de telefonla aramıştım 1,10 a düştüğünde, telefonum açılmıştı, bizimle ilgisi yok demişti Sebahattin Bey. Önceki gün değerleme raporu gönderdiler BİST e: 508,5 milyon Nuvo Dragon ve Yapıkredi plazadaki bağımsız bölümün değeri! Kredibilite ve itibar kaybetmeyi kim ister ki diye düşünüyorum bazen!...

3. Hakli çıkmak istemezdim ama adamların ciğerini biliyorum

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 1.38den şansımı deniyeceğim şimdilik naz yapıyor öpturmem vermem derdinde gelirse gelir gelmezse gelmez fazla şansımı zorlamıyacagım vangd 2.3 yıllık zararı zor çıkardım enfilasyon farkıda kendilerin olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bu hissede Özdericiler ile Galip arasında inatlaşan bir rekabet mi var,
    Yolsa birlikte mi hareket ediyorlar?
    Bu konuda belirsizlik var.

Şimdi tekrar bedelliye gidecekler gibi görünüyor. Bedelliden sonra tekrar patronlara ait varlıkları ozgyo aldırırlar mı acaba? Aslında bu bedellilerde patronların şirket kasasına nakit koyduğu yok, Bedelliden hem kendi koydukları hem diğerlerinin koyduğu parayı varlık devirleriyke tekrar kendilerine aktarmış oluyorlar.

Sadece piyasadan biraz nakit çekmiş oluyorlar, ve gayrimenkul sektörü bu kadar kötü ikem kendilerine ait malları iyi fiyattan daha kolayca satmış oluyırlar
    Hacimli düşüşler
    Galip ile Özderici arasında işbirliği veya rekabet son mu buluyor acaba?

Galip hisseleri özdericilere iade mi ediyor yoksa piyasaya dağıtıp hisseden çıkıyor mu anlamak zor? Ama oluşan günlük hacime göre, bu kadarını piyasaya vermiş olması çok düşük bir olasılık.

Galip ozgyo gsdho ve bazı şirketlerde patronlala başedemedi kendi şirket hisselerine dönüp aksiyonları orda yapar artık. Adamın ayni nitelikte aynı veya benzer alanda çok sayıda şirketi var. Sırayla sağma işleri yapıp durur artık.

6. galip bu hissede batmış olabilir mi?

7. anlık son durum nedir arkadaşlar boşuna beklemeyeyim. tabanın çözülme ihtimali var mı?

8.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    galip bu hissede batmış olabilir mi?
    sanmiyorum hocam hareketin ilk başladığı zaman acikcidan 7 milyon vurduğu söyleniyordu

SM-G965F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 193/520 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •