Sayfa 378/520 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. Batık kardeş gelirsen takasları kopyalarmısım sana zahmet
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

2. bu hisse aşagğı yön hakkını kullandı 3.5 kademe bir esneklik payı olabilir sebepsiz yere indi artık şu baş belası bedelli kararı olup olmama durumuna kadar 1.ve 2 arası yerlerde gezinir gibi diye düşünüyorum bir de Hunter_sipek diye bir arkadaş vardı çoktan beri yazmıyor bir yukarı dilegi ve yorumu yoktu. bu gün bir al sat yapmak istedik neler oldu hisse bir sineklenirse.............

3.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku
    Niye bi faydası yokmu hiç

kasaya para giriyor

patronda olsa şahsının parasını şirkete koyuyor

bence olumlu haber
     Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku
    hocam ne farkeder özkaynaklar artmıyomu sonuçta kasaya giren bir para ...

tabiki ne amaçla yapıldığı önemli olan..
    25 inde haber düşünce yaptık yorumumuzu çok karşı çıkan oldu ama

Hayırlı olsun umarım güzel yerlere gider....
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

4. Umarım iyi yerlere gelir 4.5 liradan alan o kadar çok arkadaş var ki. Bugün ki tavana sevinemiyorum. Sadece umutlandım o kadar Maliyet yüksek maalesef. Suç biz de spek senetlere balıklama atlayıp sonra çakılıp kalıyoruz.

Venus_V4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

5. Bir kaç mal oğlu mal vardı 0,76 den millete al dedik diye laf söyleyen... nerde şimdi o mallar... millet mali götürdü 2 günde %30.... borsa böyle oynanır...

6.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku

Ben karşı çıkmadım valla..
    Zaten bana saplamıştı Galip ağa.
    Seri tavanlar lazım bize
    Ümitsizlik diyarına gitme, ümitler var.. Karanlığa meyletme, güneşler var… [Mevlana]

7. Bu hisse de teknik mi olur? RS, Mac, Pu, Nu zart zurt geçeceksin onları adam kötürttt diye tabana koyuyor, çaturrd diye tavana çekiyor ne tekniği, ne temeli? geç bunları. Bence tek tehlike var YANCI, bunu unutmayın hisse göçürtülürken yancı da mallandı, bu çıkış yancının çıkması için olmamalı, olursa sıkıntı burada. Yancının maliyeti de buralarda veya biraz daha yukarıda olabilir. Ya da böyle değildir, marj küçüldüğü için (bunu da yazmıştım) hisse daha düşemez düşmemeli demiştim. şimdi marjı büyütüyor 20 oldu. Kağıt çıkmak için de marjı açması gerekiyordu. Açtı bakalım daha da açacak mı? Kimse bilemez, Allah bilir. Gerisi hikaye kimseye inanmayın. Huntur huntur specik bak kayboldu ortadan 90 dan alınca bana laf çakıyordu aklınca, bütün yazılarını silmiş kaçmış. Sizce kaçtı mı? başka bir isimle aramızdadır, eminim.

8.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku

Özkaynak nasıl artıyor,kasaya nasıl para giriyor bir açıklar mısınız?
    Dedikleriniz doğru bilgiler değil, ÖZGYO'daki holding payları mevcut ortaklara satılmış.Dolayısıyla satış tutarı holdingin kasasına giriyor.
    Bende şuan hisse taşıyorum,lütfen biraz bilgilenip öyle yorum yapalım.
    Umarım bu hisse artık 1 üstünde yürümeye devam eder.
    eski kullanıcı adım sabır_kaldıysa

Sayfa 378/520 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •