Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 18 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Varant kumarcıları

Alıntı Originally Posted by horbi10 Yazıyı Oku
    Eyvallah karar-anı varant alip sattigimdan baslik bana kumarbaz hissi verdi o yuzden yazmistim başlikla yapilmak istenin amaci aciklamanizda daha aciklayici kolay gelsin

GT-I8190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    valla ben varant övmedim ve kumar diyorum. kendine güvenen oynar bende herkes gibi düşüncemi yazarım doğruluğu yanlışlığı beni bağlar. yalnız sizin yazınızdan sonra gurubun kapatılması için moderatöre yazmıştım kapanırsa kusura bakmayın şu an fikrimden vazgeçtim moderatör görürse bilgisine sunuyorum..

2. Hayırlısı olsun tabiki herkes dusuncesini yazmakta özgür bende moderatore yazdım başlıkla ilgili eleştirilerimi dikkate alır almaz bilemem varant kumarsa borsada kumardır o zaman.Amaçım polemik değildir sadece kumar kısmına takıldım iyi aksamlar karar_anı

Alıntı Originally Posted by horbi10 Yazıyı Oku
    Hayırlısı olsun tabiki herkes dusuncesini yazmakta özgür bende moderatore yazdım başlıkla ilgili eleştirilerimi dikkate alır almaz bilemem varant kumarsa borsada kumardır o zaman.Amaçım polemik değildir sadece kumar kısmına takıldım iyi aksamlar karar_anı

evet borsada bilmeden oynanan her pyun kumardır. yok hayır polemik olarak hiç düşünmedim sohbet olsun zaten amacımızda bu değilmi..

4. Aynen bilgi paylaşıldıkca guzel

Hakkında çok az şey bildiğim varantla ilgili bişey sormak istiyorum.şimdi borsa, döviz foreks gibi oata kazanmayı istediğimiz her enstrümanda amacımız bilinmeyenş tahmin etmek. Örneğin borsada geleceği görme imkanı olsa hergün % 20 tavan olan kağıda girip (hatta erken tavan olandan çıkıp başka kağıda grçerek günlük % 20 üzerinde bile kar edilebilir. Tabi teorik olarak.

Vatanttada böyle bir önceden bilme imkanımız olsa ne kadar sürede ne kadar bir kar elde edilebilir. Teorik olarak yani. Örneklendirerek açıklarmısınız.

Alıntı Originally Posted by notebook18 Yazıyı Oku
    Hakkında çok az şey bildiğim varantla ilgili bişey sormak istiyorum.şimdi borsa, döviz foreks gibi oata kazanmayı istediğimiz her enstrümanda amacımız bilinmeyenş tahmin etmek. Örneğin borsada geleceği görme imkanı olsa hergün % 20 tavan olan kağıda girip (hatta erken tavan olandan çıkıp başka kağıda grçerek günlük % 20 üzerinde bile kar edilebilir. Tabi teorik olarak.

Vatanttada böyle bir önceden bilme imkanımız olsa ne kadar sürede ne kadar bir kar elde edilebilir. Teorik olarak yani. Örneklendirerek açıklarmısınız.
    şu kadar kar edilir dersek teşvik etmiş oluruz. ancak bu oran oyuncudan oyuncuya değişir kimi kazanır kimi kaybeder kimi yüzde on her gün alırken kimiside yüzde yirmi verir kapasiteleri nedir bilemeyizki..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

dun ve bugun halkbankaşında kumar vardı ama şen yokşun

8. 1-2 sene içerisinde oldukça yaygınlaşacaktır..

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •