Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 18 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Varant kumarcıları

Varant kumarcıları

varant oynayanların azınsanacak sayıda olmadıklarını tahmin ettiğim için ustalık yapmak amacı ile değil sadece yeni bir sayfanın daha canlı olabileceğini düşündüğüm için sayfayı açmış bulunuyorum herkese bol şanslar..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

ilk yorum benden gelsin. endeksteki alımlarda hiç şüphe yok gayet ciddi buluyorum. ancak tdı açıklanmasından sonra bir dalgalanma olabilir..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

3. kumara hayır

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    varant oynayanların azınsanacak sayıda olmadıklarını tahmin ettiğim için ustalık yapmak amacı ile değil sadece yeni bir sayfanın daha canlı olabileceğini düşündüğüm için sayfayı açmış bulunuyorum herkese bol şanslar..
    kumara teşvik ediyorsunuz ozaman varant kumarcıları demek iyi bir yaklaşım olmamış degerli site yöneticileri başlığı degiştirin hisse net kumar sitesimide böyle bir başlık atılıyor

4. Kumar:Ortaya para koyarak oynanan talih oyunu(Türk Dil Kurumu)

Alıntı Originally Posted by horbi10 Yazıyı Oku
    kumara teşvik ediyorsunuz ozaman varant kumarcıları demek iyi bir yaklaşım olmamış degerli site yöneticileri başlığı degiştirin hisse net kumar sitesimide böyle bir başlık atılıyor
    tam tersine teşvik etmek yerine oynanan oyununu kumar olduğunu hatırlatıyorum..

6. Eyvallah karar-anı varant alip sattigimdan baslik bana kumarbaz hissi verdi o yuzden yazmistim başlikla yapilmak istenin amaci aciklamanizda daha aciklayici kolay gelsin

GT-I8190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    ilk yorum benden gelsin. endeksteki alımlarda hiç şüphe yok gayet ciddi buluyorum. ancak tdı açıklanmasından sonra bir dalgalanma olabilir..
    Alımlar bana kalırsa varantta ağırlık da, takip ettiğim kadarıyla cuma günü banka satım varantlarını, yeterince çıkamadıklarından dolayı endek +1 üstü kapatmadı.Pazartesi + gapla yukarı devam edecektir.Thyao buna en başta öncülük edecektir bilançoda ki zararın azalmasından dolayı.Yatırım finansın elinde alımlar ağırlıkda.ytd
    Sular yükselince,balıklar karıncaları yer,Sular çekilincede karıncalar balıkları,Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemeli.....

Alıntı Originally Posted by mussy Yazıyı Oku
    Alımlar bana kalırsa varantta ağırlık da, takip ettiğim kadarıyla cuma günü banka satım varantlarını, yeterince çıkamadıklarından dolayı endek +1 üstü kapatmadı.Pazartesi + gapla yukarı devam edecektir.Thyao buna en başta öncülük edecektir bilançoda ki zararın azalmasından dolayı.Yatırım finansın elinde alımlar ağırlıkda.ytd
    ben görerek oynadığım için bişey diyemiycem yorumum cuma gün içindi

Sayfa 1/3 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •