Sayfa 4/19 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 151 madde; 25 - 32 arası.

Konu: İmar bankası mağdurları tartışma ve protesto başlığı

1. Diğer bankaları tercih edenlerede bıyık altından gülüyodunuz dimi??

2. en sağlam banka zaten imar bankasıydı, daha bunu bile idrak edememişin, imar bankası devlet zoruyla batırıldı.. çürük banka olsaydı kendisi batardı.. bu art niyetli tutumunla senin ve ailenin başına gelebilecek herşeyi bu hayat döngüsü içinde kabul ettiğni beyan ediyosun.

zira başkaları suçsuz olsa bile bir algıya inanarak onları suçlu ilan edebilme karekterine/karektersizliğine sahipsin.. yazık sana acıyorum..

yani insanın hak hukuk gözetmeden, devlet gücünün yada bir şekilde güçlünün güçsüzü ezmesine onay veren bir insansın.. bunu hayatın bütününü ele aldığında sana çok z arar verebilecek birşey olduğunu görürsün. ama o beyin sende varmı şüpheliyim.

3. bence seviye iyice düştü,, bu senin "art niyetin" ben hazine bonosu aldım.. %70 faiz seviyesinde ki bu akbank ta varken 1.5 puan fark için bıyık altından neye güleceğim bununla ilgili bilgi verirsen sevinirim.

yani akbank %70 faiz verecek ben %71.5 faiz alacağım imardan ve bıyık altından güleceğim bu mu yani

4. Efendim hintli yazılımcılara özel yazılım yaptırıldığından bihabersiniz anlaşılan........

5. sen zihniyeti bozuk bir insansın ve herkesi kendin gibi görüyosun, öğrenmeye başladığında herkesin kendin gibi olmadığını ve düşünmedğini anlayacaksın.. tabi bana göre öğrenemeden bu dünyadan göçeceksin.

6. Hazine bonosu satma yetkisi yoktuki...

7. onu söyleyen devlet; devlet yalan söylüyor.. bu bir.. ikincisi yazılımla tasarrufçuların haklarının gasp edilmesinin bir bağlantısı yok..

dahası uzanlardan ödediğini iddaa ettiği hakların iki katından fazlasını devlet tahsil etti.. bu servet gaspı mevduat sigortası varken ve hazine bonolarında devletin art niyetli ve bariz kusuru varken ve dahi hazine bonolarının ödenmesi bu kusur yüzünden olmuşken yapıldı.

yani uzanların mal ve parası esasen mevduatçı hazine bonosu ve offshore hesapların hakkıyken devlet bu servete çöktü

8. hazine bonosu satma yetkisi olmasının bir anlamı yok zira devlet hazine bonolarında mülkiyet hakkı vermiyordu, bunun anlamı devlet dolandırıcılık yapıyordu, mülkiyet hakkı vermiyor ve kişi adına saklama yapmıyor..

yani o dönem hangi bankadan hazine bonosu alırsan al, mülkiyeti sana geçmiyordu, devlet bir bankayı kapattığında hazine bonoları bankanın mülkiyetindeydi bu arada mülkiyet (sahiplik) demek.. yani sahibi banka oluyordu.

bu yüzden devlet senin aldığın hazine bonosu değil nanikk yapıyordu.. bu tabi ap açık dolandırıcılık..

dahası o zaman devlet karşılıksız hazine bonosu satmayanı dövüyordu,, iş bankası vs bütün büyük bankalar karşılıksız hazine bonosu satarlardı.. küçük bankalarda karşılığı olan hazine bonosu bulamazdın ..

bunun nedeni devletin zaten mülkiyet hakkı vermemesinden kaynaklıydı, yani devlet dolandırıcılık yapıyorsa ben iyi niyetli olarak vadesi geldiğinde ödemeyi üstüme aldığım bir borçlanma neden yapmayım mantığı

Sayfa 4/19 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •