Sayfa 12/98 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon
Arama sonucu : 779 madde; 89 - 96 arası.

Konu: ISATR - İş Bankası A

1. Bekleyeceğim sonuna kadar kaç yıldır beklediğimi unuttum.Ömrüm biteceksede bitsin ISATR İSBTR ISKUR ama sonuna kadar bekleyip göreceğim.Koskoca banka ama hisseleri yerlerde sürünüyor.

2. yine B leri basmışlar aşağı 1 lotla

Alıntı Originally Posted by shadowfags Yazıyı Oku
    yine B leri basmışlar aşağı 1 lotla
    Aslında A-B ve kurucu hisselerini birleştirip tek başlık yapsalar iyi olacak ...Burası A ....

4. Sayın Yönetimden ricamız bunları tek başlıkta toplayalım lütfen...
    Başlık ta İş Bankası kurucu ve İmtiyazlı hisseler olabilir.

5. Dün 2 hisse satılmadı mı A lardan. Bir tanesi 18,200 diğeri 18,195 liradan...

Bu ne şimdi 18,150 den satılık var. Bence bunları çoğunlukla aynı kişi veya kişiler alıp satıyorlar.

KAP : Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

VOLATİLİTE BAZLI TEDBİR SİSTEMİ (VBTS)

Sermaye Piyasası Kurulunun ilgili kararları uyarınca, Borsamız Pay Piyasasında işlem gören pay senetlerinde, işlemlerin adil ve dürüst bir şekilde gerçekleşmesinin sağlanması ve yatırımcıların aşırı volatilitenin getirdiği risklerden korunmaları amacıyla bir tedbir sistemi geliştirilmiştir.

25/09/2017 tarihinden itibaren uygulanacak tedbir sistemi kapsamında; gerekli koşulların oluşması halinde ilgili pay senedinde 15 gün süreyle birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri, birinci tedbir uygulanan pay senetlerinde volatilitenin devam etmesi durumunda ise 15 gün süreyle ikinci tedbir olan "Brüt Takas" tedbiri uygulanacaktır.
    "Brüt Takas" tedbirinin getirilmesi durumunda, birinci tedbir olan "Açığa Satış ve Kredili İşlem Yasağı" tedbiri de "Brüt Takas" tedbirinin geçerli olduğu süre zarfında uygulanmaya devam edilecektir.

Tedbir alınmasını gerektiren koşulların oluşması durumunda; tedbir uygulanacak pay senedi ve tedbirin başlangıç tarihi ile tedbir süresi, ilgili tarihte piyasa kapandıktan sonra Borsamız tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden duyurulacaktır.

**ÖNEMLİ

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

KAP : ISBANKASI
    27.09.2017 18:06:53

İlgide kayıtlı özel durum açıklamalarımızla, Vergi Denetim Kurulu İstanbul Büyük Ölçekli Mükellefler Grup Başkanlığı tarafından Bankamızca 2011 yılında kullandırılan bireysel krediler ile ilgili dosya masraflarının KKDF açısından incelendiği, bu inceleme sonucunda hazırlanan rapora dayanılarak Bankamız adına 5.503.008,38 TL KKDF ve 8.629.166,59 TL cezai faiz olmak üzere toplam 14.132.174,97 TL tutarında tahakkuk fişleri düzenlendiği ve Bankamızca söz konusu tahakkuk fişlerinin iptalini teminen yürütmenin durdurulması talepli olarak dava açıldığı ve yürütmenin durdurulmasına karar verildiği duyurulmuştu.

İstanbul 3. İdare Mahkemesi tarafından Bankamız lehine karar verilmiş olup, davaya konu tahakkuk işlemleri iptal edilmiştir. Söz konusu yasal sürece ilişkin olarak ortaya çıkabilecek gelişmeler duyurulacaktır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Bir tane akl-ı evvel 17,800 e satış vermiş yine aşağı çekecekler sanırım

Sayfa 12/98 İlkİlk ... 210111213142262 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •