Sayfa 54/98 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon
Arama sonucu : 779 madde; 425 - 432 arası.

Konu: ISATR - İş Bankası A

1. 12.55

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Eee benim emir niye gözükmüyor? Gerçi iskurda da öyle gün sonu diğer emirler gözüküyordu.

3.  Alıntı Originally Posted by cenkc Yazıyı Oku
    Eee benim emir niye gözükmüyor? Gerçi iskurda da öyle gün sonu diğer emirler gözüküyordu.
    Sizin emir 99999 dan yüksek olduğu için kademelerdedir ama gözükmez.Gün sonu 18.06 da görebilirsiniz..
    Ama sizin satışa kadar 3 lot 99999 liralık emir var..
    Hakkınızda hayırlısı olsun..

4. Buradan değerli oyun kuran arkadaşlara sesleniyorum, akılları sıra 99a 3 adet satış yazıp beni ürkütüp düşükten elimden toplamaya çalışıyorlar ama yemez. Bugün aldınız aldınız 124 ten, uzun bir süre satmam zaten zar zor satışa koymuşum. Fiyat düşürmem blöfünüzü de gördüm

5.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Sizin emir 99999 dan yüksek olduğu için kademelerdedir ama gözükmez.Gün sonu 18.06 da görebilirsiniz..
    Ama sizin satışa kadar 3 lot 99999 liralık emir var..
    Hakkınızda hayırlısı olsun..

Teşekkür ederim üstad, hakkımızda hayırlısı

6.  Alıntı Originally Posted by cenkc Yazıyı Oku
    Buradan değerli oyun kuran arkadaşlara sesleniyorum, akılları sıra 99a 3 adet satış yazıp beni ürkütüp düşükten elimden toplamaya çalışıyorlar ama yemez. Bugün aldınız aldınız 124 ten, uzun bir süre satmam zaten zar zor satışa koymuşum. Fiyat düşürmem blöfünüzü de gördüm
    Keşke buradan satışınızı yazmasaydınız.Elinizi açık ettiniz..
    1 lot bile tahtanın dengesini değiştirdi..
    Ama zaman sıkıntınız olmadığına göre sıkıntı olmaz..

7.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Keşke buradan satışınızı yazmasaydınız.Elinizi açık ettiniz..
    1 lot bile tahtanın dengesini değiştirdi..
    Ama zaman sıkıntınız olmadığına göre sıkıntı olmaz..

Bu yamyam arkadaşlara yedireceğime gider kredi çekerim daha iyi kendileri bilir. zaten topu topu 20-30 hisse dolanıyor ortalıkta eğer akılları varsa benimkini alıp ileride kendi satışları için fiyatı yükseltirler.

Buradan net belirtiyorum satışım günlük ve fiyatı düşürmem ve bugünden sonra da satmam birkaç ay. O yüzden ciddi alıcılar alacaksa alsın, çünkü kendileri dışında başka bir alıcı gelse 99daki emirlerini silecekler ama benimki sabit kalacak. Ytd

8. Benim gibi bu hisseyi zamanında araştırıp ucuzken maliyetlenen arkadaşlarımız çok. Biz bu hisselerin isa isb ve iskur değerini ve beklentilerini iyi biliyoruz o yüzden satacak olsak bile aceleye getirmeyiz. Kimi üstadlar seneler bekledi bazılarımıza miras kaldı bu hisseler. O yüzden yamyamlara yedirmeyiz

Sayfa 54/98 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •