Sayfa 7/98 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon
Arama sonucu : 779 madde; 49 - 56 arası.

Konu: ISATR - İş Bankası A

Çok yanlış bir yazı...daha önceki endeks de sıfır atılma olayını yaşamadınız mı....sıfır sadece endeks de atılıyor....hisselerde değişim olmaz...

Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    Çok yanlış bir yazı...daha önceki endeks de sıfır atılma olayını yaşamadınız mı....sıfır sadece endeks de atılıyor....hisselerde değişim olmaz...
    Hele A-B ve kurucu hisselerde bölünme hiç olmaz.....İş bankası sermaye artırdığında A ve B hisselerine C tertibi hisse verir...Kurucu hisse sadece temettü alır...

3.  Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    Hele A-B ve kurucu hisselerde bölünme hiç olmaz.....İş bankası sermaye artırdığında A ve B hisselerine C tertibi hisse verir...Kurucu hisse sadece temettü alır...
    sn. axaray'a uyarısı için teşekkur ederim.konunun tekrarlanmaması ve yorumlar arası kopukluk olmasın diye yorumumu silmiyorum.

2000 yılında 79 bin dolarmış....o zamandan alıp da bekleyen var mıdır....20 sene sonra da bizim içinde derler mi

5. 9 iş gününde tavan tavan 100 K 'yı bulabilir....

Yine de 100 K ya verir miyim ? Bilmiyorum o zamana bağlı.

2015 yılında birisi invest'e yorum yazmış 1,000,000 TL olacak diye....

Olabilir yani

Bu hisseye sahip olmak bana ayrı bir haz veriyor 100 K nedir ki orta halli bir araba parası. Ama bu hisse 240 halka açık adetten biri olmanın hazzını veriyor. Hepi topu 1,000 Adet var. Bir gün iş kulelere çağrılabiliriz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Bence kurucu hisseler bir gün bu hissenin fiyatını geçecektir. Çünkü kurucuların nominal değeri yok ve kurucuları geri almaları sadece hissedarların rızaları doğrultusunda olacağı için değeri bunların hepsini geçecek.

Alıntı Originally Posted by demir113 Yazıyı Oku
    9 iş gününde tavan tavan 100 K 'yı bulabilir....

Yine de 100 K ya verir miyim ? Bilmiyorum o zamana bağlı.

2015 yılında birisi invest'e yorum yazmış 1,000,000 TL olacak diye....

Olabilir yani

Bu hisseye sahip olmak bana ayrı bir haz veriyor 100 K nedir ki orta halli bir araba parası. Ama bu hisse 240 halka açık adetten biri olmanın hazzını veriyor. Hepi topu 1,000 Adet var. Bir gün iş kulelere çağrılabiliriz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

252.67 Adet.......

8. Pardon 253 adet

Sayfa 7/98 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •