Special Days Image
Sayfa 83/98 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon
Arama sonucu : 779 madde; 657 - 664 arası.

Konu: ISATR - İş Bankası A

1. Kapanış

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. İşatr hissedarları.borsanın altın hissesi yakın da hakettiği değeri alacaktır.artık bankanın kaçacak yeri kalmadı.holdingleşme ve imha yakında olması bekleniyor.yıllardır elin de sabırla tutan hissedarlar mutlu sona yakınız.değerleme olarak benim favorim işatrdir.

y.t.d

3.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    İşatr hissedarları.borsanın altın hissesi yakın da hakettiği değeri alacaktır.artık bankanın kaçacak yeri kalmadı.holdingleşme ve imha yakında olması bekleniyor.yıllardır elin de sabırla tutan hissedarlar mutlu sona yakınız.değerleme olarak benim favorim işatrdir.

y.t.d
    Sayın Marslı ,uzun zamandır yazdıklarınızı okuyorum ve foruma üye olmaya karar verdim. 10 yıldır elimde 1 atr, 1 işkur, 5 tanede btr var imha neticesinde beklediğiniz fiyat nedir,Birde imhadan sonra hazineye devir konusu kapanmışmı olur?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Kapanış aynı...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

7. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

8. Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

Sayfa 83/98 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •