Sayfa 923/923 İlkİlk ... 423823873913921922923
Arama sonucu : 7382 madde; 7,377 - 7,382 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Cami önünde Mendil açma zamanı,daha kaç yıl bu böyle gidecek ? tek teselli döviz bazında sudan ucuz seviyede olması (y.t.d.)

Borsada kac tane rıza isimli patron var?
    Kacı duzgün?

Rıza ismini yasaklasinlar beaaa!🧐

3.  Alıntı Originally Posted by efe78 Yazıyı Oku
    umarım dövizdeki artıştan dolayı büyük zarar açıklamaz...şu döviz borçlarını kapatsa iyi bilançolar gelecek aslında.
    Borsanın şov yaptığı yıllarda iki yıl bunda bekledim. Bu rıza bildiğin dolandırıcı mndrs kredi çeker rızaya verir beleşe mndrs in parası vardır rıza yer. Benim aldığım dönemde riza mndrs borç aldı bu borçla mndrs ten tuv hissesi aldı ve geri iki katına mndrs e kakakadi. Muhasebe olarak uygun ama bu başka bir ülkede dolandırıcılık olarak görülür. Rıza Nihat zeybekçi ile kanka hükümet ile arası süper bir Allah'ın kulu yapma diyemez

4. önümüz deki 20 gün , mendonun bizi 1 yıl daha süründürecek mi ? yoksa güldürecek mi ? belli olacak, riski seven girer ! riski sevmeyen izler, 20 haziran ile 30 haziran arası belli olur diye düşünüyorum (y.t.d.)

Alıntı Originally Posted by erol the best Yazıyı Oku
    önümüz deki 20 gün , mendonun bizi 1 yıl daha süründürecek mi ? yoksa güldürecek mi ? belli olacak, riski seven girer ! riski sevmeyen izler, 20 haziran ile 30 haziran arası belli olur diye düşünüyorum (y.t.d.)
    20 gün değil 20 yılda geçse bu şirketten bir şey olmaz. Paranızı böyle hisselerde çarçur etmeyin.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

6.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    20 gün değil 20 yılda geçse bu şirketten bir şey olmaz. Paranızı böyle hisselerde çarçur etmeyin.
    teşekkürler, kaşıntımız var ve genelde iyi seviyelerden alırım,patron genelde 10 cent seviyelerden yukarı çevirir (y.t.d)

Sayfa 923/923 İlkİlk ... 423823873913921922923

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •