Sayfa 32/35 İlkİlk ... 223031323334 ... SonSon
Arama sonucu : 277 madde; 249 - 256 arası.

Konu: Gram altın, ons altın, altın fonları

1.  Alıntı Originally Posted by luckystrikes Yazıyı Oku
    Arkadaşlar önümüzdeki günlerde belki bir gayrimenkul satışından dolayı para geçecek elimize. Kiloluk külçe altın alma durumumuz olabilir.

Hangi marka, altını nereden alabiliriz ve dikkat etmemiz gereken bir iki tavsiye verebilirseniz sevinirim.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kiloluk tavsiye etmem.
    İleride satabileceğiniz yer seçeneği kısıtlı olur.
    100 gramlık külçeler en kullanışlısı.

Yer olarak da benim tercihim kuveytTürk.
    Sonuçta "banka" olduğu için isterseniz büyük meblağı önce hesapta altına çevirip, sonra fiziki olarak evinize her gün parça parça da götürebilirsiniz. Böylece taşıma riski de az olur.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

2. Mumları Koklayan Adam'dan analiz
    Yukarı eğilim gösteren grafik Seviye Stratejisi vs gramaltın Düşme eğilimi gösteren grafik

14 Şubat sonrası gram altındaki Kanal Stratejisini ve zirve analizini takip eden dostlarımıza sesleniyorum.

Aradan geçen süreyi boş verin. Bugün dahil şu analizlerinden daha iyi bir altın analizi gördünüz mü?

2015'den bir yükselen kanal tepesi çizmiştim orasıda 730'a denk geliyordu üstüne iğne atıp kanal içine düştü

3. Altın beklentisi nedir gram ve ons olarak...teşekkürler...

Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. ALTIN gldgr 662 üstünde 8xx küsürler gelmiş vaziyette ben bir faiz kararı riskini almak istiyorum bakalım nasip

Sayfa 32/35 İlkİlk ... 223031323334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •