Sayfa 4/35 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 277 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Gram altın, ons altın, altın fonları

1. gram altın hareketli ortalamayı yukarı kesti.
    Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.
    Var mısın ki yok olmaktan korkuyorsun demiş bilge bir adam.

2. göstergeler karışık. bolinger band yataya girmiş.

3. 4 saatlik grafikte 143 e kadar inecek gibi.

4. Geçmişi oku geleceğe yön ver.Yazdıklarım yatırım ve siyasi tavsiye değildir.

5. Altında fizikiden şaşmam. Fizikide de ata liradan. Çeyrekmiş, grammış hiç hoşuma gitmiyor tip olarak. Hele dijital altın, aman aman... Bilgisayar ekranında altın mı olur?

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Altında fizikiden şaşmam. Fizikide de ata liradan. Çeyrekmiş, grammış hiç hoşuma gitmiyor tip olarak. Hele dijital altın, aman aman... Bilgisayar ekranında altın mı olur?
    güvenli liman altın için de bu tür "sanal altın" yöntemleriyle güveni sarsıyorlar. altın da bu şekilde manipülasyona açık hale getiriliyor...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
    -haber-

http://www.hurriyet.com.tr/hazineden...irsat-40414632

"Evdeki altınlar için Hazine'den son dakika kararı geldi. Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, yastık altındaki altınları ekonomiye kazandırmak amacıyla 'altın tahvili' ve 'altına dayalı kira sertifikası' olmak üzere iki yeni güvenli yatırım aracını finansal sisteme katacaklarını bildirdi."
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

8. "...vatandaşlarımız yastık altında atıl duran altınlardan ilave getiri sağlayacak, tasarruflar artacak ve ekonomiye ivme kazandırılacak"

İyi oldu iyi.

Birilerinin işine yarayacaksa vereyim bari. Zaten pratikte kullanımı da yok. Ben onlara bakıyorum, onlar bana bakıyor. Hemen yarın avuçlayıp teslim ediyorum hepsini. Zaten atıl duruyorlardı, çöpe atacaktım şu işe yaramaz hurdaları. Çöpe gideceklerine bir işe yarasınlar

Sayfa 4/35 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •