Anket Sonuçlarını Gör: EUR/USD beklenti 2018

Oylayan
11. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • EURUSD> 1.30

1 9.09%
  • EURUSD 1.25-1.30

1 9.09%
  • EURUSD <1.25

3 27.27%
  • EURUSD <1.20

6 54.55%
Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon
Arama sonucu : 39 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Forex eur/usd

1. 1.2420 den açtım shortları.Beklemedeyim

2. TSİ 18.00 da opsiyon vadeleri doluyor.EUR/USD de zigzag hareketler olabilir.Short pozisyonlarımı koruyorum

1.2350 üzerinde kalırsa aşağı gitmesi zorlaşır.

Alıntı Originally Posted by KIZILAGA Yazıyı Oku
    Yarın amb toplantısı var.1.2450 Üzerinden tekrar Short açıcam.AMB qe sonlandırana dek FED en az 2 arttırım yapacak tahminime göre.

1.20 civarına geri çekilme bekliyorum.
    Bu işlem için zarar kesme noktanız neresi?

4. 1.24 STOPLOSS ama 1.2350 üzerinde kapanış yaparsa bu gece, manuel olarak kapatırım.Belki 1.2350 ye değip dönebilir çünkü.

Peki, bir şey sorucam ...

Forekste düzenli olarak kazanabiliyor musunuz?
    Mesela, kaldıraç başına aylık ortalama getiriniz % kaç?

Kaldıraç başına derken ... mesela 1:10 kaldıraçla aylık ortalama getiriniz % 20 ise, kaldıraç başına aylık ortalama getirinizin % 2 olduğunu düşünüyorum. Kaldıraçlı piyasalarda getiri ölçütü olarak böyle bir hesaplama yapılmıyor olabilir, bilmiyorum ... ben uydurdum )

7.  Alıntı Originally Posted by Altaylı Yazıyı Oku
    Kaldıraç başına derken ... mesela 1:10 kaldıraçla aylık ortalama getiriniz % 20 ise, kaldıraç başına aylık ortalama getirinizin % 2 olduğunu düşünüyorum. Kaldıraçlı piyasalarda getiri ölçütü olarak böyle bir hesaplama yapılmıyor olabilir, bilmiyorum ... ben uydurdum )
    Herkesin kaldıraç sayısı farklıdır.Toplam portfoy üzerinden daha basit olur bence.Şu ana kadar 2018 ilk üç ay işlemlerim %50 civarı.

Düzenli olarak 5 senede son 2 senesi verimli geçti diyebilirim.Forex basit gibi görünüyor ama hisse senedi piyasasından daha zor.

Ama tam rekabet açısından,bence Forex daha mantıklı.

FX de önemli olan devamlı şekilde karları dışarı çıkarmak.

Çok teşekkür ederim.

Sayfa 2/5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •