Sayfa 225/853 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. anlaşıldı artık bu topiği okumamak lazım...

algı oyunları devam ediyor..
    Yatırım tavsiyesi asla ve katiyen olamaz

2. Düzeltme yapıyor gibi ama doceye mal toplamak için dusurduklerini düşünüyorum

3. Çok pis silkelediler. 60 ar 70 er bin alıcı geldi. Hissede mal toplu, başka kimseyi de bırakmaya niyetli değiller anlaşılan. En ufak endeks düşüşü vb bahanesiyle iyi silkeleme yapıyorlar. Tüm satıcılar temizlendi. Şu an 2,82. Üst kademeler 2,89 a kadar boş 2,90 ve üstü de boş. Satıcılar bitti. Hala en küçüğüne kadar toplama derdindeler. Bakalım. Ytd

4. Bence satıcılar baktılar alıcı yok satıştan vazgeçtiler yarın yüksek açıp bakacak alıcı var mı diye alıcı gelirse yedirecek yine.Ne zamana kadar böyle yapacak peki işte onu biz bilemeyiz.

5. Şimdi bu hisse niye düştü nasıl düştü bunu izaha gerek yok gördünüz dustu.Ama düşmemiş de olabilir.dusmusse düşmüştür düşmemiş se dusmemistir.görünen köy uzakta değildir .hisse dustude biz düşmedi mi dedik.Bunlar birtakım uydurmalardir.sahi ya bu niye habire düşüyor kim düşürüyor ulen bu hisseyi.

Alıntı Originally Posted by hayki Yazıyı Oku
    ben yumurtaları sağlamlığından emin olmadığım sepete asla koymam.yaklaşık 19 yıldır çok kişiler geldi geçti borsada ama benim devrim hala geçmedi ve buradayım.hissiyat mı dersiniz tecrübe mi dersiniz bilmem ama bunca yıldır yaradan büyük hata yaptırmadı.şükür sepete bir yumurta koyduk üç oldu beş oldu.nasılsa göreceğiz yakında kim doğru kim yanlış yaptı.cuma günü eğer mipaz enson kapanış rakamının altında olursa yaklaşık 10 yıldır üyesi olduğum hissenet de bir daha asla yazı yazmayacağım.bana böyle iddialı gelebilecek arkadaşlar sataşsın yoksa lütfen laf kalabalığı ve görüntü kirliliği yapmayalım.saygılar selamlar.
    düşmez kalkmaz bir Allah,
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

7. 1,5 ayda % 200'den fazla prim yapmış kağıt son 3-4 seansta % 10 civarı düşmüş. Daha da düşebilir mi? Düşebilir. Hangi kağıt sürekli yükseliyor Allahaşkına. Beklentiler ortada, doneler ortada. Kısa vadeciler için kağıt düşüyor görünebilir. Orta ve uzun vadeciler için sıkıntı yok. Bıst'te hiçbir şirketin sahip olmadığı kadar araziye sahip. İmar çalışmaları 8-9 ay önce başlamış. Orada tek imar bekleyen Mipaz da değil. Kuzey Marmara Otoyolu'nun varlığı orada güneş gibi ışıldıyor. 3. Köprü bağlantı yolu ay gibi parıldıyor orada. Hadi imar kısa vade de çıkmadı diyelim. Eninde sonunda çıkacak kardeşim. Hadi imarı geçtim. Daha bu arazinin sene sonu değerleme hikayesi var yav. Geçen sene değerleme hikayesinden 0,68'lerden 1,30'ları görmüştü. Şimdi m2'si daha değerli. Yani kısaca demem şu ki bu köprünün altından daha seller çok akar durur be yav. Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by CIvata Yazıyı Oku
    düşmez kalkmaz bir Allah,
    eyvallah da cuma dedim.eğer cuma kapanış 2,92 altında olursa dediğimi yapacak ve 10 yıllık hissenet hesabımı kapatcam.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Sayfa 225/853 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •