Sayfa 226/853 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 1,801 - 1,808 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

Alıntı Originally Posted by hayki Yazıyı Oku
    eyvallah da cuma dedim.eğer cuma kapanış 2,92 altında olursa dediğimi yapacak ve 10 yıllık hissenet hesabımı kapatcam.
    Eyvallah ağam,
    Cumaya kim öle kim kala, yarına hangimizin çıkma garantisi varki..aynı gemideyiz, su akar yerini bulur. Siz değerli tecrübelerinizi bizimle paylaşın. Gerisi teferruat
    Asla Yatırım Tavsiyesi Olamaz.

2.  Alıntı Originally Posted by CIvata Yazıyı Oku
    Eyvallah ağam,
    Cumaya kim öle kim kala, yarına hangimizin çıkma garantisi varki..aynı gemideyiz, su akar yerini bulur. Siz değerli tecrübelerinizi bizimle paylaşın. Gerisi teferruat
    saygılar selamlar sayın Civata.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. bugün meksa sağlam alım yapmış.deutsche, citi ve meksa hisse destek atıyor.bu üçlü hisseyi bugün bırakmış olsaydı hisseyi direkt 2,60'da görürdük.kardemir gibi tahtaların bile pekçok kişiyi stoplattığı bugünde bir önceki 2,73 seviyesinden sonra bugün de 2,75'den tepki geldi.ilgi var, hikaye var, alıcı var da bu yemeğin sabrı eksik galiba.biraz da sabır katabilirsek bu yemek olacak.yoksa biz yemek olcaz galiba bizi yiycek babalar.yemek olmamak dileğiyle.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4. La boşuna tartışıp durmayın la
    İstanbul'dan arazi almışsınız hemen müteahhit gelsin blok diksin bana 10 daire versin birine oturuyum öbürlerini kiraya veriyim çatır çatır yiyeyim hesabı yapıyorsunuz. Beklemeyi öğreneceksiniz Hayki ve Temel analiz abilerimiz ne diyorsa o gerisi boş

5. Ha bu arada bu kadar büyük bir beklentinin korkutanı çok olur malum bu ülkede her türlü mafya var arazi mafyası geliyor diye bir çığlık koparsa millet altına sıçar valla malını satıp kaçar bizde o kaçanlarınkini gübre olarak kullanırız

6. Bugun almaya calistim ama kacirdim...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Ceng Yazıyı Oku
    Bugun almaya calistim ama kacirdim...

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merak etme 2.50 civarı beraber toplarız.

GT-N5110 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Cümleten Günaydın...Hayırlı bereketli kazançlar...
    https://www.youtube.com/watch?v=F2xk-ZYWEZQ
    Bu marş böyle söylenmezdi ,Gönül böyle gücenmezdi.
    Sevda böyle tükenmezdi ,Bir ki üç dört, bir ki üç dört.

Sayfa 226/853 İlkİlk ... 126176216224225226227228236276326726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •