Sayfa 236/853 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. Endexin 105bin altına sarkıp düşüşe devam edeyimmi etmeyeyimmi havasında

piyasanın referandum suriye kore siyasi risklerinin olduğu ortamda

çıkıp çıkmama kararsızlığı kimilerinin mal boşaltma çabası

kimilerinin düştüğü yerden ucuz kaldı diye toplaması

garip garip hareketler yaptırıyor

umarım dünkü gibi yine birileri mal boşaltmaz

zaten 3 altına düştüğünde ve kapanışı buralarda yapınca bu hareketleri yapacağı belli gibiydi
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

2. Birazdan endeks görebilir. İnş hızlı toplar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Eninde sonunda gidecek umuduyla her kademeden trade alımlarına devam

4. ateks Bakırköy'de ki 51 bin metrekare arsasının kamulaştırılacak olma beklentisiyle % 6 artı yapıp 13 direncini en sonunda devirmiş.fk 459 seviyesinde.2 milyon metrekare arazi ile mipaz'ı bu fk'larda daha ne kadar tutabilecekler bakalım.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by hayki Yazıyı Oku
    ateks Bakırköy'de ki 51 bin metrekare arsasının kamulaştırılacak olma beklentisiyle % 6 artı yapıp 13 direncini en sonunda devirmiş.fk 459 seviyesinde.2 milyon metrekare arazi ile mipaz'ı bu fk'larda daha ne kadar tutabilecekler bakalım.
    Hocam tahtacıda her tilkilik var gözü doymadı daha kıvıra kıvıra bi hal oldu
    Bu iş Yat birşeyler karıştırıyo sanırım satıyorum havasında.
    Son düzenleme : albay; 21-09-2017 saat: 18:06.

Bakan Özhaseki: 'Acilen yeni depreme hazırlık yasası çıkmış olacak'

21.09.2017 - 17:10 | Son Güncelleme: 21.09.2017 - 17:10
    Bakan Özhaseki: 'Acilen yeni depreme hazırlık yasası çıkmış olacak'
    ​Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, "Kanun hükmündeki kararname ile acilen yeni depreme hazırlık yasası çıkmış olacak" dedi.

Bir dizi ziyaret için Sakarya'ya gelen Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Sakarya Valiliğini ziyaret etti. İki bakan burada Vali İrfan Balkanlıoğlu ve protokol tarafından karşılandı. Ziyarette konuşan Bakan Mehmet Özhaseki, "Deprem ülkemizin bir gerçeği. Halihazırda topraklarımızın yüzde 66'sı birinci ve ikinci derecede deprem bölgesinde duruyor. Nüfusumuzun yüzde 71'i bu bölgelerde yaşıyor. 2012'de çıkan yasa ile yapılan dönüşümler ve değişimler ülkemizde hızla devam ediyor. Biz bu hızı yeterli görmüyoruz. Allah korusun bizi korkutan yakın bir gelecekte Marmara açıklarında olabilecek bir depremde bu bölgeyi de içerisine almak üzere bir tehdit daha oluşturuyor. Biz çok hızlı davranarak, önümüzdeki bir takım engelleri aşarak depreme hazırlıklı hale gelmek zorundayız. Bunu yapabilecek gücümüz var, birikimimiz var, teknik kapasitemiz var. Zaten yasal alt yapıyı hazırladık. Önümüzdeki günlerde Meclis çalışma trafiği içinde biran önce çıkaracağız. Bir kanun hükmündeki kararname ile acilen yeni depreme hazırlık yasası çıkmış olacak" dedi.

"Okul öncesi eğitime önem vermeliyiz"
    Milli Eğitim Bakanı Yılmaz ise, "Çıraklık eğitimi konusunda bir arama konferansı sonuç raporunun açıklanması nedeniyle Adapazarı'ndayız. Gördüğüm netice, Adapazarı'nın eğitiminin düne kıyasla çok daha iyi bir noktaya gittiğidir. Rakamlar da onu gösteriyor. Bizdeki örgün ve yaygın eğitim ikisi bir arada dikkate alındığında 2002-2003'te öğrenci sayısı 156 binin üzerinde iken, bugün 246 binin üzerindedir. Bunlardan 180 bini örgün eğitimdir. Öğretmen sayısı hem örgün hem yaygın 6 bin 664'tü 2003'te, şimdi ise 12 bin oldu. Yani yüzde yüzden daha fazla öğretmenimiz var. Kaliteli bir eğitim için aranan unsurlardan derslik başına düşen öğrenci sayısı Türkiye'de 36 idi, biz bunu 24'e düşürdük. Sakarya da Türkiye'den bir adım daha iyi durumdadır. Sakarya 2002'de 33'tü, Türkiye'de 36; şimdi Türkiye'de 24, Sakarya'da 22 derslik başına öğrenci sayısı. 2002'de biz geldiğimizde okul öncesi eğitim yüzde 10 civarında idi, şimdi geçen yıl okul öncesi bürüt olarak yüzde 70'dir. Gerçekten de eğitimde kaliteyi artırmak isteniyorsa mutlaka okul öncesi eğitime önem vermemiz gerekiyor. Daha büyük hedeflerimiz var. Türkiye çağdaş uygarlık seviyesinin üzerine çıkmış durumda" diye konuştu.
    Ve onlar hile yaptılar, Allah da (onlara) hile yaptı. Ve Allah, (hileye karşı) hile yapanların en hayırlısıdır.

7. Ee yani

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by NKN Yazıyı Oku
    Yazdığında kağıt 2,52 idi şimdi 2,75 !!!!!!!!!!

ahh ky ahh!
    Bugün de 2.57.

Ahh ky ahh.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 236/853 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz