Sayfa 290/853 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390790 ... SonSon
Arama sonucu : 6823 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. yine diyorum arsa olayi beklendiği kadar gülluk gülustanlik değil.Ama ögleden sonra yukarı hareket bekliyorum.artik teknik değil duygularla oynuyorum.çıkmazssa yeter deyip başka aşklarin peşıne takılacağım.Kagıdı 15 gündür alamadım.Bağımlılik yaptı bugün cikmazssa boşanacam

2. kağıdı *** etmeyelim..arsa iyi yada kötü fiyatlama burda ..ister çıkar ister iner..millete yön vermeye gerek yok...spek kimseye para kazandırmaz...çıkacak inecek lafları boştur.. ister alın ister verin isterse grafik deyin, herkesin parası ve kazancı kendinindir...mipaza gelince ya iner ya çıkar..
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3. arsa o kadar iyi değilmiş..ne kadar iyiymiş...istanbuldaki arsa..105 tl den geçen yıl hesaplandı..bu yıl kaçtan hesap ederler..bunların cevabını biliyor herhalde bu arkadaş..

Doğan grubun genelinde bir gevşeme var umarım kötü bir haber gelmez

5. Arkadaşlar hisse inince hemen olumsuz yorumlar çıkınca 20 leri bekliyorum diyenler herşeyden önce ortada çok büyük yatırım var 450 dönüm arsa ve o bölgede ağoğlu gibi büyük firmalar şimdiden yerini almış Aydın doğan yaş tahtaya ayağını basmaz önceden planlamayı almıştır ona göre arsa almıştır ben bu hisseye takip ettiğimde 2.2 iydi cesaret edemedim girmek için sonrasında 2.7 lerden toplamaya başladım 3.14 lere geldi satmadım.Bu hisseye girmemde etkili olan özellikle internette bir hisse tavsiyesinde bulunan finans uzmanı adam Tayyip erdoğan ile yakınlaşmasından dolayı hisse 10 lara çıkacak diye yorum yapmış tabi o bunu yazdığında hisse 1 bile değildi şimdi ben o adama güvendim aldım bakalım Allah sonumuzu hayırlı eder inşallah

6. 450 değil mipaza ait 1750 000 metre...

7. Zamanında Tümosan aldım hükümete yakınlığını bilmeyen yoktur tank dendi top dendi motor dendi derken kağıt uçtu gitti sonunda ne oldu tank motoru beklentisi hayal oldu bitti. Ama mipazdaki beklenti ne hayal ürünü nede söylenti koskoca Türkiye Cumhuriyetinin tapulu arazisi akmaz kokmaz İstanbul gibi bir şehirde böyle büyük bir arazisi olan bana bir hisse gösterin tamam bu para etmez haklısınız diyeyim satıp gideyim kimse sizi etki altında bırakmasın sizin tapulu beklentiniz var daha ötesi yok

pendik-belediyesi-imarı-onaylamış
    ibb-meclisten-onaylanmış
    varsı-başkanda-geç-imzalasın
    ergeç-imzalayacak
    spek-fazla-vaktin-kalmadı.
    Ve onlar hile yaptılar, Allah da (onlara) hile yaptı. Ve Allah, (hileye karşı) hile yapanların en hayırlısıdır.

Sayfa 290/853 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390790 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •